Menu
Krepšelis

Ratlankių valikliai

Gamintojas: AUTO GRAPH Detailing Prekės kodas: 66698
Ieškote saugaus būdo valyti ratlankius? Rinkitės AMETHYST Ratlankių valiklį, kuris ne tik pašalins nešvarumus nuo ratlankių, bet ir nuo kėbulo, plastiko, chromo ir stiklo. Saugus dėl švelnių valymo medžiagų, kurių pH yra neutralus. Gelio konsistencija leidžia ilgiau ir tolygiau pasisk..
12.50€
Gamintojas: Deturner Prekės kodas: 11
Deturner Bloody Wheels Produktas, skirtas sistemingam automobilių ratlankių ir kėbulo valymui nuo metalinių priemaišų, tokių kaip stabdžių trinkelių dulkės ir lakiosios rūdys. Jis turi neutralų pH, todėl yra saugus visų tipų ratlankiams. Dėl savo konsistencijos prilimpa prie paviršia..
8.30€
Gamintojas: Deturner Prekės kodas: XLIR10
DETURNER EXPERTLINE IRONProduktas, kuris pašalina metalines priemaišas, tokias kaip stabdžių trinkelių dulkes, lakias rūdis ir kitus metalinės kilmės nešvarumus. Lengvai pašalina rūdis ir metalo daleles nuo viso kėbulo. Dėl tinkamos konsistencijos puikiai purškiamas ant bet kokio pavirš..
7.99€
Gamintojas: Deturner Prekės kodas: 12set
Specialus rinkinys visų tipų automobilių ratų priežiūrai: pašalina nešvarumus, metalo dulkes ir apsaugo ratlankių ir padangų paviršius.Rinkinį sudaro: Bloody Wheels 500ml Creamy Tire Dressing 250ml Wet Coat 250mlPadangų juodinimo aplikatoriusypač švelnus šepetėlis ratlankiams ..
29.50€
Gamintojas: ENZO COATINGS Prekės kodas: 005
Enzo Coatings Iron Dirt Remover yra šiek tiek gelio pavidalo skystis, skirtas pašalinti metalines daleles nuo dažytų kėbulo dalių ir ratlankių. Jis turi neutralų pH, todėl yra saugus apsauginėms dangoms. Komplekte purkštukas.Purškite produktą ant užteršto paviršiausPalaukite kelias minutesNup..
9.80€
Gamintojas: SWAG Detailing Prekės kodas: 00005
Swag RŪGŠTINIS RATŲ VALiklis 1:20 | 500 ml ratlankius valo galinga jėga – rūgštus PH – labai nešvariems ratlankiams – neįtikėtinai efektyvus.SAWC yra profesionalus valiklis su rūgštiniu PH ir puikiu stiprumu. Jo paskirtis – pašalinti didžiausius nešvarumus nuo transporto priemonės..
6.85€
Gamintojas: SWAG Detailing Prekės kodas: 00006
SWAG ALCALIC WHEEL CLEANER  SAWC  yra profesionalus valiklis su šarminiu PH ir dideliu stiprumu. Jis buvo sukurtas detailingo studijoms ir automobilių kosmetikos entuziastams, ieškantiems veiksmingo ir saugaus produkto, skirto nešvarumams nuo transporto priemonės ratlankių p..
6.85€
Gamintojas: Deturner Prekės kodas: XLWH05
PADANGŲ IR RATŲ VALIKLISŠarminis produktas, skirtas plauti ratlankius ir guminius paviršius, tokius kaip padangos, tarpduriu gumos ir guminiai kilimėliai. Lengvai pašalina senas dangas ir gilius bei sunkiai įveikiamus nešvarumus nuo padangų, paruošdamas paviršių naujai apsaugai. Valymo ..
5.20€
Rodoma 1 to 8 of 8 (1 Pages)
Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Spausdami sutinku, Jūs sutinkate su mūsų privatumo politika.