Menu
Krepšelis

Visos akcijos

Gamintojas: AUTO GRAPH Detailing Prekės kodas: 6669
Ar susimąstėte, ar langų valiklis gali būti kažkas daugiau? EMERALD Glass Cleaner dėl savo hidrofobinių savybių ne tik valo, bet ir apsaugo stiklo paviršius nuo nešvarumų. Nepalieka dryžių, nes greitai išgaruoja. SiO2 polimerų kiekis taip pat garantuoja greitesnį džiūvimą ir blizgantį..
8.76€ 10.95€
Gamintojas: AUTO GRAPH Detailing Prekės kodas: 2589
Ieškote produkto, kuris valo ir prižiūri visus automobilio viduje esančius paviršius – plastiką, tekstilę, aksomą, medį, odą ar Alcantara? Tai mūsų HELIODOR interior detailer! Pašalina nešvarumus, todėl paviršius atrodo natūraliai. Sukuria antistatinį sluoksnį, kuris sulėtina dulkių k..
9.99€ 11.30€
Gamintojas: AUTO GRAPH Detailing Prekės kodas: 2587
Ką daryti, kad jūsų prietaisų skydelis visada atrodytu kaip naujas? MORGANITE Interior Dressing rūpinasi ir apsaugo prietaisų skydelį bei kitus vidaus elementus. Sukuria antistatinį sluoksnį, apsaugantį nuo taršos, sulėtina dulkių nusėdimą. Palieka elegantišką, satino apdailą. Pr..
11.92€ 14.90€
Gamintojas: AUTO GRAPH Detailing Prekės kodas: 6698
Jis apsaugo padangas ir suteikia joms sodriai juodą, satino išvaizdą, bet ne tik. Dėl specialios formulės, kurioje yra SiO2, jis ypač ilgai išsilaiko ant padangų, atstumdamas vandenį ir nešvarumus bei apsaugodamas nuo žalingo aplinkos poveikio. Suteikia gumai elastingumo ir apsaugo nuo pri..
12.64€ 15.80€
Rodoma 1 to 4 of 4 (1 Pages)
Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Spausdami sutinku, Jūs sutinkate su mūsų privatumo politika.