Menu
Krepšelis

Tornado Gun

TORNADO GUN - pneumatinis pistoletas plovimui TORNADO GUN - pneumatinis pistoletas plovimui
Išankstinis užsakymas
Prekės kodas: 000667
SICCO TORNADO GUNPatvari metalinė konstrukcijaChemijos reguliavimasVamzdis su šepetėliu + Vamzdis be šepetėlioPuikiai tinka automobilio vidaus, variklio, ratų arkų ir durų įdubų valymui. Prietaisas turi bakelį, kurį užpildome chemikalais (APC). Jį reikia prijungti prie kompresoriaus.Patv..
26.00€
Prekės kodas: 000658
Pistoletas skirtas tiek mėgėjams, tiek profesionalams šlapiam automobilio kėbulo ir salono nešvarumų valymui, pvz. oro išleidimo angos, oro kondicionierius, veidrodžiai ir plastikiniai elementai, sėdynės, apmušalai, kilimai, sunkiai pašalinami nešvarumai. Tai labai efektyvus prietaisas..
32.99€
TORNADO GUN - pneumatinis pistoletas plovimui LJF-1
Išankstinis užsakymas
Prekės kodas: 31432
Pistoletas puikiai tinka automobilio salonui ir varikliui, ratų arkoms ir durų įduboms valyti. Taip pat išvalys kilimus, plastiką ir apmušalus automobilyje. Prietaisas turi bakeli, kurį užpildome chemikalais (APC). Chemikalai spaudžiami ant nuvalyto paviršiaus, todėl išvengsime val..
27.99€
Prekės kodas: 000657
Pistoletas specialios formos antgalio (patentuoto putojančio antgalio) dėka suspausto oro veikiamas gamina putų valymo tirpalą, kuris išvalo visus elementus. Pagamintos putos yra labai tankios ir nenuteka nuo elemento, ant kurio buvo uždėtos. Putų pistoleto naudojimas yra saugus lakui, jo..
59.00€
Rodoma 1 to 4 of 4 (1 Pages)
Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Spausdami sutinku, Jūs sutinkate su mūsų privatumo politika.