Menu
Krepšelis

Kitos priemonės

Prekės kodas: 10140
K2 grandinės tepalas - tai labai efektyvus tepalas, skirtas grandinėms ir žvaigždutėms tepti bekelės motocikluose ir keturračiuose. Dėl tepimo ir įsiskverbimo savybių jis prasiskverbia į visus tarpus, apsaugodamas grandinę ir žvaigždutes nuo priešlaikinio susidėvėjimo. Jis gali būti naudojamas v..
5.99€
Prekės kodas: DYN611512
Antikorozinis, Puikiai pašalina nešvarumus, dulkes ir alyvą. CHAIN CLEANER - speciali priemonė skirta greitam ir efektyviam motociklų grandinių ir kitų detalių valymui. Pasižymi geromis skvarbumo savybėmis. Leidžia greit pašalinti dervos, alyvos, purvo likučius. Dėl optimalaus valymo efekto ir gelio..
4.99€
Prekės kodas: 3
Tai Amerikiečių gamintojas HI-GEAR .aukštos kokybės priemone, generatoriaus, bei kondicionieriaus dirželių sutepimui. Ši priemonė gali sumažinti arba visai panaikinti iš šių dirželių, sklindančius cypčiojimo garsus.Prekė ekspozicinė, išpardavimas...
4.00€
Prekės kodas: 10125
K2 Kontaktų valiklis Kontaktų valiklis skirtas naudoti ant: laidų, saugiklių, jungiklių, starterių. Apsaugo nuo įtampos praradimų, svyravimų, palengvina prietaisų startą, prailgina elektrinių sistemų tarnavimą. Tinkamas naudoti ant tokių jautrių dalių kaip: diodai, įvairioms elektrinėms grandims..
4.20€
LESTA MAGIC RUST REMOVER| NERŪGŠTINIS RŪDŽIŲ VALIKLIS
Išankstinis užsakymas
Prekės kodas: AKL-RUMAG/0.5
Rūdžių valiklis – nerūgštinė priemonė, skirta geležies kilmės apnašoms pašalinti. Tinka naudoti ratlankių, kėbulo ir kitų rūdžių pažeistų automobilio vietų valymui. Puikiai pašalina geležies oksido apnašas nuo automobilio nepažeisdamas lakuoto paviršiaus, stabdo tolimesnę koroziją.Naudojimas:Supurty..
5.00€
Prekės kodas: AKL-ZINCR/0.5
Sudėtyje yra aktyviosios rūgšties, cinko ir specialių priedų stabdančių rūdijimą. Įsiskverbia į rūdis, jas suriša ir paverčia apsauginiu sluoksniu.Naudojimas:Prieš naudojant suplakti. Mechaniškai pašalinti purias rūdis ir nešvarumus nuo paviršiaus. Nuvalyti vaitspiritu arba benzinu. Paviršių gausiai..
4.99€
Prekės kodas: DYN606142
Patikimai užtaiso oro nuotekų vietą, kai pradūrusio objekto skersmuo yra iki 5mm. Ištekėdamas kartu su oru per pradurtą vietą, suformuoja stiprų vulkanizuotą kamštį, stabdantį nuotėkį. Neturi poveikio ratų balansavimui, ratuose lieka aktyvus ilgesnį laiką ir neleidžia vėliau atsirasti oro nuotekoms...
5.99€
Prekės kodas: 10121
Universalaus naudojimo vandeniui atsparus tirštas tepalas. Idealus lankstų, užraktų, guolių ir visų kitų judančių dalių ilgalaikiam sutepimui ir apsaugai. Naudojimas: prieš naudojant gerai suplakite. Purškite ploną priemonės sluoksnį ant pasirinkto paviršiaus. Perteklinį kiekį nuvalykite šluost..
5.00€
Prekės kodas: 001
Labai aukštos kokybės, didelės išeigos stabdžių detalių valiklis. Puikiai tinka ir tepalams valyti...
3.50€
Rodoma 1 to 11 of 11 (1 Pages)
Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Spausdami sutinku, Jūs sutinkate su mūsų privatumo politika.