Menu
Krepšelis

Specialūs valikliai

BETONO VALIKLIS CRASH BETON 5L
Išankstinis užsakymas
Gamintojas: ProElite & Elite Detailer Prekės kodas: 223
Itin stiprus valiklis betono pašalinimui Labai stipraus poveikio produktas padeda pašalinti kalkių ir cemento nuosėdas bei betono pėdsakus nuo reikliausių elementų ir paviršių. Crash Beton yra itin stiprus ir Efektvus koncentratas. Profesionalus sprendimas kovojant su plieno, aliumin..
20.30€
Gamintojas: ENZO COATINGS Prekės kodas: 019
Mūsų Clay bar abrazyvas buvo parinktas taip, kad pašalintų kuo daugiau nešvarumų, o ant lako susidarytų mažiausi pėdsakai. Dirbant su moliu norima sumažinti neigiamą poveikį, pamirkyti jį šiltame vandenyje apie minutę. 100gClay Bar yra polibutenas su abrazyvinės medžiagos priedu, molio uždu..
9.45€
Gamintojas: ENZO COATINGS Prekės kodas: AP05
CLAY SPONGE yra kempinė padengta specialiu polimeru, vietoje įprasto molio, naudojamo apnašų nuo lako ar kitų paviršių valymui. Lengvai pašalina dervos, sakų, asfalto, vabzdžių ir kitus likučius. CLAY SPONGE pranašumas lyginant su įprastiniu moliu yra lengvesnis naudojimas, bei efektyvumas ..
10.99€
Gamintojas: Deturner Prekės kodas: 11
Deturner Bloody Wheels Produktas, skirtas sistemingam automobilių ratlankių ir kėbulo valymui nuo metalinių priemaišų, tokių kaip stabdžių trinkelių dulkės ir lakiosios rūdys. Jis turi neutralų pH, todėl yra saugus visų tipų ratlankiams. Dėl savo konsistencijos prilimpa prie paviršia..
8.30€
Gamintojas: Deturner Prekės kodas: XLIR10
DETURNER EXPERTLINE IRONProduktas, kuris pašalina metalines priemaišas, tokias kaip stabdžių trinkelių dulkes, lakias rūdis ir kitus metalinės kilmės nešvarumus. Lengvai pašalina rūdis ir metalo daleles nuo viso kėbulo. Dėl tinkamos konsistencijos puikiai purškiamas ant bet kokio pavirš..
7.99€
Gamintojas: ENZO COATINGS Prekės kodas: 005
Enzo Coatings Iron Dirt Remover yra šiek tiek gelio pavidalo skystis, skirtas pašalinti metalines daleles nuo dažytų kėbulo dalių ir ratlankių. Jis turi neutralų pH, todėl yra saugus apsauginėms dangoms. Komplekte purkštukas.Purškite produktą ant užteršto paviršiausPalaukite kelias minutesNup..
8.50€
Prekės kodas: AKL-RUMAG/0.5
Rūdžių valiklis – nerūgštinė priemonė, skirta geležies kilmės apnašoms pašalinti. Tinka naudoti ratlankių, kėbulo ir kitų rūdžių pažeistų automobilio vietų valymui. Puikiai pašalina geležies oksido apnašas nuo automobilio nepažeisdamas lakuoto paviršiaus, stabdo tolimesnę koroziją.Naudojimas:Supurty..
5.00€
NURIEBALINTOJAS SURFACE CLEANER ENZO COATING 1000ml
Išankstinis užsakymas
Gamintojas: ENZO COATINGS Prekės kodas: 6987
Nuriebalina ir pašalina nešvarumus nuo automobilio kėbulo paviršiaus prieš dengiant apsaugines plėveles ar dangas. Jam, be kita ko, sekasi puikiai su poliravimo pastų, vaškų likučiais. Greitai išgaruoja ir palieka švarų bei nuriebalintą paviršių. Komplekte yra purkštukas. Naud..
11.15€
Gamintojas: Deturner Prekės kodas: XLPR10
PAVIRŠIŲ NURIEBALINTOJASParuošia paviršių dangoms, vaškams ir sandarikliams dengti, kruopščiai nuriebalindamas. Tinkamai parinktos sudedamosios dalys, įskaitant alkoholius, pašalina poliravimo pastos, vaško ir silikono likučius. Rekomenduojama galutiniam minkštų lakų patikrinimui. ..
7.50€
Gamintojas: Deturner Prekės kodas: XLTR10
TAR & GLUE CLEANERStiprus ir lėtai garuojantis preparatas, skirtas pašalinti dervą, klijus ir smalą. Gali pašalinti sunkius nešvarumus. Rekomenduojame naudoti prožektorius, geriausia naudoti mikropluošto šluostę ir nedelsiant nuvalyti nešvarumus. Puikiai tinka kėbului valyti p..
6.87€
Gamintojas: ProElite & Elite Detailer Prekės kodas: 019
Variklio valiklis. Jis pašalina visų tipų nešvarumus, atsiradusius dėl kasdienio naudojimo, ir sunkiai pašalinamas alyvos, tepalų ir riebalų dėmes. Tai visiškai saugus visų tipų varikliams. Paruoštas naudoti iš karto, skiesti nereikia.  Priemonė skirta valyti net pačius bjauriausius nešva..
3.70€
WURTH BRAKE CLEANER / NURIEBALINTOJAS 500ml
Išankstinis užsakymas
Prekės kodas: 001
Labai aukštos kokybės, didelės išeigos stabdžių detalių valiklis. Puikiai tinka ir tepalams valyti...
3.50€
Rodoma 1 to 12 of 12 (1 Pages)
Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Spausdami sutinku, Jūs sutinkate su mūsų privatumo politika.