Menu
Krepšelis

Specialūs valikliai

Gamintojas: ProElite & Elite Detailer Prekės kodas: 3
Al-Soft+Skalbimo ir valymo priemonė be vandenilio fluorido rūgšties Patikimas produktas, skirtas paviršiams iš aliuminio, nerūdijančio plieno ir lengvųjų metalų valyti ir plauti. Nepralenkiamai pašalina ir ištirpdo visų rūšių nešvarumus ir dėmes nuo paviršių, pagamintų arba padengtų ali..
24.85€
Gamintojas: ProElite & Elite Detailer Prekės kodas: 2
Specialus paruošimas aliuminio valymui Alu MaxAlu Max yra išskirtinai stiprus preparatas, skirtas nuriebalinti ir valyti dangas iš aliuminio ir panašių lydinių. Priemonė gali būti naudojama paviršiams, pagamintiems iš kitų lengvųjų metalų, valyti. Itin stipri priemonė, labai efektyvi ir..
24.85€
Gamintojas: ProElite & Elite Detailer Prekės kodas: 9999
Labai koncentruota, itin efektyvi, labai greita priemonė visų paviršių valymui iš aliuminio ir jo lydinių bei kitų lengvųjų metalų. Specialios formulės pagrindu pagamintas preparatas akimirksniu, per kelias sekundes, pašalina net pačius sunkiausius nešvarumus. Jis ištirpdo ir pašalina ..
21.99€
Gamintojas: ProElite & Elite Detailer Prekės kodas: 223
Itin stiprus valiklis betono pašalinimui Labai stipraus poveikio produktas padeda pašalinti kalkių ir cemento nuosėdas bei betono pėdsakus nuo reikliausių elementų ir paviršių. Crash Beton yra itin stiprus ir Efektvus koncentratas. Profesionalus sprendimas kovojant su plieno, aliumin..
24.50€
Gamintojas: ENZO COATINGS Prekės kodas: 019
Mūsų Clay bar abrazyvas buvo parinktas taip, kad pašalintų kuo daugiau nešvarumų, o ant lako susidarytų mažiausi pėdsakai. Dirbant su moliu norima sumažinti neigiamą poveikį, pamirkyti jį šiltame vandenyje apie minutę. 100gClay Bar yra polibutenas su abrazyvinės medžiagos priedu, molio uždu..
9.45€
Prekės kodas: AP05
CLAY SPONGE yra kempinė padengta specialiu polimeru, vietoje įprasto molio, naudojamo apnašų nuo lako ar kitų paviršių valymui. Lengvai pašalina dervos, sakų, asfalto, vabzdžių ir kitus likučius. CLAY SPONGE pranašumas lyginant su įprastiniu moliu yra lengvesnis naudojimas, bei efektyvumas ..
10.99€
Gamintojas: Deturner Prekės kodas: CL
Clay Lube - lubrikantas moliui. Padidina darbo saugą molio metu. Dėl tepimo molis ir visų rūšių molio trinkelės dirba tolygiai ir lengvai slysta ant dažų, sumažindami trintį ir sumažindami mikroįbrėžimų riziką. Kruopščiai nuplaukite automobilį ir užtepkite produktą tiesiai ant paviršiaus. Dirbkit..
5.50€
Gamintojas: Deturner Prekės kodas: 11
Deturner Bloody Wheels Produktas, skirtas sistemingam automobilių ratlankių ir kėbulo valymui nuo metalinių priemaišų, tokių kaip stabdžių trinkelių dulkės ir lakiosios rūdys. Jis turi neutralų pH, todėl yra saugus visų tipų ratlankiams. Dėl savo konsistencijos prilimpa prie paviršia..
8.30€
Gamintojas: Deturner Prekės kodas: XLIR10
DETURNER EXPERTLINE IRONProduktas, kuris pašalina metalines priemaišas, tokias kaip stabdžių trinkelių dulkes, lakias rūdis ir kitus metalinės kilmės nešvarumus. Lengvai pašalina rūdis ir metalo daleles nuo viso kėbulo. Dėl tinkamos konsistencijos puikiai purškiamas ant bet kokio pavirš..
7.99€
Gamintojas: ENZO COATINGS Prekės kodas: 005
Enzo Coatings Iron Dirt Remover yra šiek tiek gelio pavidalo skystis, skirtas pašalinti metalines daleles nuo dažytų kėbulo dalių ir ratlankių. Jis turi neutralų pH, todėl yra saugus apsauginėms dangoms. Komplekte purkštukas.Purškite produktą ant užteršto paviršiausPalaukite kelias minutesNup..
9.80€
Prekės kodas: AKL-RUMAG/0.5
Rūdžių valiklis – nerūgštinė priemonė, skirta geležies kilmės apnašoms pašalinti. Tinka naudoti ratlankių, kėbulo ir kitų rūdžių pažeistų automobilio vietų valymui. Puikiai pašalina geležies oksido apnašas nuo automobilio nepažeisdamas lakuoto paviršiaus, stabdo tolimesnę koroziją.Naudojimas:Supurty..
5.00€
Gamintojas: ProElite & Elite Detailer Prekės kodas: 9999
LUBRICANTE CLAY Greipfrutų kvapo lubrikantas. Užtikrina puikų slydimo lygį dirbant su moliu. Dėl neutralaus pH ir tinkamos sudedamųjų dalių sudėties jis netirpdo jokio molio...
5.99€
Rodoma 1 to 12 of 22 (2 Pages)
Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Spausdami sutinku, Jūs sutinkate su mūsų privatumo politika.