Menu
Krepšelis

Padangų ir ratlankių priežiūros priemonės

Gamintojas: Deturner Prekės kodas: 11
Deturner Bloody Wheels Produktas, skirtas sistemingam automobilių ratlankių ir kėbulo valymui nuo metalinių priemaišų, tokių kaip stabdžių trinkelių dulkės ir lakiosios rūdys. Jis turi neutralų pH, todėl yra saugus visų tipų ratlankiams. Dėl savo konsistencijos prilimpa prie paviršia..
8.30€
Gamintojas: Deturner Prekės kodas: 12
Deturner Tire Dressing 500mlSkirtas padangoms ir išoriniams plastikams impregnuoti ir apsaugoti. Formulė yra vandens ir SiO2 pagrindu , todėl joje nėra tirpiklių. Atkuria gaivią juodą išvaizdą ir suteikia satino apdailą. Kreminė konsistencija leidžia kremui gražiai ir tolygiai..
12.55€
Gamintojas: Deturner Prekės kodas: XLIR10
DETURNER EXPERTLINE IRONProduktas, kuris pašalina metalines priemaišas, tokias kaip stabdžių trinkelių dulkes, lakias rūdis ir kitus metalinės kilmės nešvarumus. Lengvai pašalina rūdis ir metalo daleles nuo viso kėbulo. Dėl tinkamos konsistencijos puikiai purškiamas ant bet kokio pavirš..
7.99€
Gamintojas: ENZO COATINGS Prekės kodas: 005
Enzo Coatings Iron Dirt Remover yra šiek tiek gelio pavidalo skystis, skirtas pašalinti metalines daleles nuo dažytų kėbulo dalių ir ratlankių. Jis turi neutralų pH, todėl yra saugus apsauginėms dangoms. Komplekte purkštukas.Purškite produktą ant užteršto paviršiausPalaukite kelias minutesNup..
8.50€
Gamintojas: Ultracoat Prekės kodas: 5
Produktas, skirtas metaliniams nešvarumams, stabdžių dulkėms ir lakioms rūdims pašalinti. Gelio pavidalo produkto konsistencija užtikrina ilgą aktyvumo laiką. Produkto pH lygis yra neutralus, todėl jis yra saugus dažams, ratams, chromui, gumai, stiklui ir, svarbiausia, jums. Tai sukelia gerai ži..
10.50€
Gamintojas: Ultracoat Prekės kodas: 02
Magic Will – Wheel & Rubber CleanerMagic Will yra paruoštas naudoti produktas, skirtas ratlankių, padangų ir guminių kilimėlių valymui. Pažangi formulė užtikrina efektyvų nešvarumų tirpinimą, o tai žymiai palengvina nekontaktinį paviršiaus valymą.Priemonė pasižymi stipriomis putojimo sav..
8.99€
Gamintojas: Ultracoat Prekės kodas: met
Metal Guard – tai keraminė ratlankių ir metalinių detalių danga. Dėl savo patvarumo jis puikiai tinka aukštai temperatūrai veikiamiems paviršiams, pavyzdžiui, išmetimo vamzdžiams ar stabdžių trinkelių apkaboms. Metal Guard efektyviai apsaugo nuo kelių druskos, geležies dulkių ir kitų teršalų. Ne..
45.00€
Gamintojas: Ultracoat Prekės kodas: one
Labai technologiškai pažangi keraminė danga. Sukurta tiksliai apsaugoti beveik visus išorinius paviršius. Jungiasi su paviršiumi tūkstančiais kovalentinių ryšių, įrodančių tobulą vientisumą molekuliniu lygmeniu. Tai reiškia, kad danga itin efektyviai apsaugo paviršių nuo UV pažeidimų, oksidacijo..
64.00€
Prekės kodas: AP08
BLUE BEAR PADANGŲ APPLIKATORIUS, itin patogus naudojamas. Aukštos kokybės kempinė. Nepakeičiamas darbas su „tire dressing“(juodinimo/atnaujimo chemijomis). Plastikinis dangtelis apsaugo jūsų rankas nuo išsitepimo. Jo dėka padangų atnaujinimas itin lengvas, ir greitas. Aplikatorius Kokybe nenusile..
2.99€
Prekės kodas: DYN606142
Patikimai užtaiso oro nuotekų vietą, kai pradūrusio objekto skersmuo yra iki 5mm. Ištekėdamas kartu su oru per pradurtą vietą, suformuoja stiprų vulkanizuotą kamštį, stabdantį nuotėkį. Neturi poveikio ratų balansavimui, ratuose lieka aktyvus ilgesnį laiką ir neleidžia vėliau atsirasti oro nuotekoms...
5.99€
Gamintojas: Deturner Prekės kodas: XLWH05
PADANGŲ IR RATŲ VALIKLISŠarminis produktas, skirtas plauti ratlankius ir guminius paviršius, tokius kaip padangos, tarpduriu gumos ir guminiai kilimėliai. Lengvai pašalina senas dangas ir gilius bei sunkiai įveikiamus nešvarumus nuo padangų, paruošdamas paviršių naujai apsaugai. Valymo ..
5.20€
Rodoma 1 to 11 of 11 (1 Pages)
Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Spausdami sutinku, Jūs sutinkate su mūsų privatumo politika.