Menu
Krepšelis

Padangų ir ratlankių priežiūros priemonės

AL SOFT+ 5L
Išankstinis užsakymas
Gamintojas: ProElite & Elite Detailer Prekės kodas: 3
Al-Soft+Skalbimo ir valymo priemonė be vandenilio fluorido rūgšties Patikimas produktas, skirtas paviršiams iš aliuminio, nerūdijančio plieno ir lengvųjų metalų valyti ir plauti. Nepralenkiamai pašalina ir ištirpdo visų rūšių nešvarumus ir dėmes nuo paviršių, pagamintų arba padengtų ali..
24.85€
ALU MAX 5L - Aliuminio Valiklis
Išankstinis užsakymas
Gamintojas: ProElite & Elite Detailer Prekės kodas: 2
Specialus paruošimas aliuminio valymui Alu MaxAlu Max yra išskirtinai stiprus preparatas, skirtas nuriebalinti ir valyti dangas iš aliuminio ir panašių lydinių. Priemonė gali būti naudojama paviršiams, pagamintiems iš kitų lengvųjų metalų, valyti. Itin stipri priemonė, labai efektyvi ir..
24.85€
ALU STRONG 5L ALU STRONG 5L
Išankstinis užsakymas
Gamintojas: ProElite & Elite Detailer Prekės kodas: 9999
Labai koncentruota, itin efektyvi, labai greita priemonė visų paviršių valymui iš aliuminio ir jo lydinių bei kitų lengvųjų metalų. Specialios formulės pagrindu pagamintas preparatas akimirksniu, per kelias sekundes, pašalina net pačius sunkiausius nešvarumus. Jis ištirpdo ir pašalina ..
21.99€
Gamintojas: Deturner Prekės kodas: APC
Universalus, koncentruotas produktas, skirtas visų paviršių valymui automobilio viduje ir išorėje. Priemonė yra itin efektyvi ir kartu saugi švariems paviršiams, nes jame nėra natrio hidroksido. Idealiai tinka pašalinti sunkiausius nešvarumus nuo medžiagos, plastiko, vinilo, gumos, ratlankių, įd..
6.90€
Metal Guard  / 30 ml Metal Guard  / 30 ml
Išankstinis užsakymas
Gamintojas: Ultracoat Prekės kodas: met
Metal Guard – tai keraminė ratlankių ir metalinių detalių danga. Dėl savo patvarumo jis puikiai tinka aukštai temperatūrai veikiamiems paviršiams, pavyzdžiui, išmetimo vamzdžiams ar stabdžių trinkelių apkaboms. Metal Guard efektyviai apsaugo nuo kelių druskos, geležies dulkių ir kitų teršalų. Ne..
75.00€
Prekės kodas: AP08
BLUE BEAR PADANGŲ APPLIKATORIUS, itin patogus naudojamas. Aukštos kokybės kempinė. Nepakeičiamas darbas su „tire dressing“(juodinimo/atnaujimo chemijomis). Plastikinis dangtelis apsaugo jūsų rankas nuo išsitepimo. Jo dėka padangų atnaujinimas itin lengvas, ir greitas. Aplikatorius Kokybe nenusile..
2.99€
Prekės kodas: DYN606142
Patikimai užtaiso oro nuotekų vietą, kai pradūrusio objekto skersmuo yra iki 5mm. Ištekėdamas kartu su oru per pradurtą vietą, suformuoja stiprų vulkanizuotą kamštį, stabdantį nuotėkį. Neturi poveikio ratų balansavimui, ratuose lieka aktyvus ilgesnį laiką ir neleidžia vėliau atsirasti oro nuotekoms...
5.99€
Prekės kodas: 21
Quartz Tire Dressing yra produktas, naudojamas padangoms ir guminiams elementams apsaugoti. Jis turi malonų uogų kvapą ir pasižymi labai paprastu naudojimu. Silicio dioksido kiekis užtikrina maksimalų hidrofobiškumo lygį, kuris išlieka kelias savaites po panaudojimo. Patys nuspręskit..
13.64€
Gamintojas: SWAG Detailing Prekės kodas: 00005
Swag RŪGŠTINIS RATŲ VALiklis 1:20 | 500 ml ratlankius valo galinga jėga – rūgštus PH – labai nešvariems ratlankiams – neįtikėtinai efektyvus.SAWC yra profesionalus valiklis su rūgštiniu PH ir puikiu stiprumu. Jo paskirtis – pašalinti didžiausius nešvarumus nuo transporto priemonės..
6.85€
Gamintojas: SWAG Detailing Prekės kodas: 00006
SWAG ALCALIC WHEEL CLEANER  SAWC  yra profesionalus valiklis su šarminiu PH ir dideliu stiprumu. Jis buvo sukurtas detailingo studijoms ir automobilių kosmetikos entuziastams, ieškantiems veiksmingo ir saugaus produkto, skirto nešvarumams nuo transporto priemonės ratlankių p..
6.85€
Gamintojas: Deturner Prekės kodas: XLWH05
PADANGŲ IR RATŲ VALIKLISŠarminis produktas, skirtas plauti ratlankius ir guminius paviršius, tokius kaip padangos, tarpduriu gumos ir guminiai kilimėliai. Lengvai pašalina senas dangas ir gilius bei sunkiai įveikiamus nešvarumus nuo padangų, paruošdamas paviršių naujai apsaugai. Valymo ..
5.20€
Rodoma 1 to 11 of 11 (1 Pages)
Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Spausdami sutinku, Jūs sutinkate su mūsų privatumo politika.