Menu
Krepšelis

Padangų ir ratlankių priežiūros priemonės

Gamintojas: ProElite & Elite Detailer Prekės kodas: 3
Al-Soft+Skalbimo ir valymo priemonė be vandenilio fluorido rūgšties Patikimas produktas, skirtas paviršiams iš aliuminio, nerūdijančio plieno ir lengvųjų metalų valyti ir plauti. Nepralenkiamai pašalina ir ištirpdo visų rūšių nešvarumus ir dėmes nuo paviršių, pagamintų arba padengtų ali..
24.85€
Gamintojas: ProElite & Elite Detailer Prekės kodas: 2
Specialus paruošimas aliuminio valymui Alu MaxAlu Max yra išskirtinai stiprus preparatas, skirtas nuriebalinti ir valyti dangas iš aliuminio ir panašių lydinių. Priemonė gali būti naudojama paviršiams, pagamintiems iš kitų lengvųjų metalų, valyti. Itin stipri priemonė, labai efektyvi ir..
24.85€
ALU STRONG 5L ALU STRONG 5L
Išankstinis užsakymas
Gamintojas: ProElite & Elite Detailer Prekės kodas: 9999
Labai koncentruota, itin efektyvi, labai greita priemonė visų paviršių valymui iš aliuminio ir jo lydinių bei kitų lengvųjų metalų. Specialios formulės pagrindu pagamintas preparatas akimirksniu, per kelias sekundes, pašalina net pačius sunkiausius nešvarumus. Jis ištirpdo ir pašalina ..
21.99€
Gamintojas: Deturner Prekės kodas: APC
Universalus, koncentruotas produktas, skirtas visų paviršių valymui automobilio viduje ir išorėje. Priemonė yra itin efektyvi ir kartu saugi švariems paviršiams, nes jame nėra natrio hidroksido. Idealiai tinka pašalinti sunkiausius nešvarumus nuo medžiagos, plastiko, vinilo, gumos, ratlankių, įd..
6.30€ 6.90€
Gamintojas: Ultracoat Prekės kodas: IRONHUN
Iron Hunter – skystos formos geležies valiklis Iron Hunter yra paruoštas naudoti produktas, skirtas pašalinti metalo daleles ir lakias rūdis. Jis yra skystos konsistencijos, užtikrinančios gaminio naudojimo patogumą tiek valant ratlankius, tiek kėbulą. Priemonė greitai ir efektyviai reaguoja..
9.00€ 11.06€
Gamintojas: Ultracoat Prekės kodas: 5
Produktas, skirtas metaliniams nešvarumams, stabdžių dulkėms ir lakioms rūdims pašalinti. Gelio pavidalo produkto konsistencija užtikrina ilgą aktyvumo laiką. Produkto pH lygis yra neutralus, todėl jis yra saugus dažams, ratams, chromui, gumai, stiklui ir, svarbiausia, jums. Tai sukelia gerai ži..
7.00€ 10.50€
Gamintojas: Ultracoat Prekės kodas: 02
Magic Will – Wheel & Rubber CleanerMagic Will yra paruoštas naudoti produktas, skirtas ratlankių, padangų ir guminių kilimėlių valymui. Pažangi formulė užtikrina efektyvų nešvarumų tirpinimą, o tai žymiai palengvina nekontaktinį paviršiaus valymą.Priemonė pasižymi stipriomis putojimo sav..
8.99€
Gamintojas: Ultracoat Prekės kodas: met
Metal Guard – tai keraminė ratlankių ir metalinių detalių danga. Dėl savo patvarumo jis puikiai tinka aukštai temperatūrai veikiamiems paviršiams, pavyzdžiui, išmetimo vamzdžiams ar stabdžių trinkelių apkaboms. Metal Guard efektyviai apsaugo nuo kelių druskos, geležies dulkių ir kitų teršalų. Ne..
45.00€
ONE 30ml / 50ml ONE 30ml / 50ml
Išankstinis užsakymas
Gamintojas: Ultracoat Prekės kodas: one
Labai technologiškai pažangi keraminė danga. Sukurta tiksliai apsaugoti beveik visus išorinius paviršius. Jungiasi su paviršiumi tūkstančiais kovalentinių ryšių, įrodančių tobulą vientisumą molekuliniu lygmeniu. Tai reiškia, kad danga itin efektyviai apsaugo paviršių nuo UV pažeidimų, oksidacijo..
64.00€
Prekės kodas: AP08
BLUE BEAR PADANGŲ APPLIKATORIUS, itin patogus naudojamas. Aukštos kokybės kempinė. Nepakeičiamas darbas su „tire dressing“(juodinimo/atnaujimo chemijomis). Plastikinis dangtelis apsaugo jūsų rankas nuo išsitepimo. Jo dėka padangų atnaujinimas itin lengvas, ir greitas. Aplikatorius Kokybe nenusile..
2.99€
Prekės kodas: DYN606142
Patikimai užtaiso oro nuotekų vietą, kai pradūrusio objekto skersmuo yra iki 5mm. Ištekėdamas kartu su oru per pradurtą vietą, suformuoja stiprų vulkanizuotą kamštį, stabdantį nuotėkį. Neturi poveikio ratų balansavimui, ratuose lieka aktyvus ilgesnį laiką ir neleidžia vėliau atsirasti oro nuotekoms...
5.99€
Prekės kodas: 21
Quartz Tire Dressing yra produktas, naudojamas padangoms ir guminiams elementams apsaugoti. Jis turi malonų uogų kvapą ir pasižymi labai paprastu naudojimu. Silicio dioksido kiekis užtikrina maksimalų hidrofobiškumo lygį, kuris išlieka kelias savaites po panaudojimo. Patys nuspręskit..
13.64€
Rodoma 1 to 12 of 18 (2 Pages)
Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Spausdami sutinku, Jūs sutinkate su mūsų privatumo politika.