Menu
Krepšelis

Aktyvios putos

Gamintojas: Deturner Prekės kodas: XLF10
NEUTRALIOS AKTYVIOS PUTOSLabai koncentruotos, neutralios aktyvios putos, kurios suteikia labai tankias putas, pasižyminčias aukštomis minkštinimo savybėmis. Tirpina nešvarumus ir kelio nešvarumus, todėl galima saugiai tinkamai plauti. Jis nepažeidžia padengtų dangų ir vaškų, ypač pagamintų..
17.00€
Gamintojas: AUTO GRAPH Detailing Prekės kodas: 36666
Pirmasis automobilio plovimo etapas yra preliminarus purškimas. Naudokite CARNELIAN Active Foam, mūsų labai koncentruotą šarminę putą! Sukuria efektyvias, storas, stabilias putas, kurios giliai įsiskverbia į nešvarumų sluoksnį, atitraukdamos jį nuo paviršiaus. Sudėtyje yra korozijos i..
9.30€
Gamintojas: AUTO GRAPH Detailing Prekės kodas: TFR
CITRINE TFR idealiai tinka kaip išankstinis plovimas. Dėl šarminio pH jis greitai nuvalys išorinius paviršius nuo sunkiausių nešvarumų, nuriebalins ir paruoš pagrindiniam plovimui. Jis yra saugus visiems kėbulo komponentams. Dėl didelės koncentracijos skiedimą galima pritaikyti prie nešvarumų st..
12.50€
Gamintojas: Deturner Prekės kodas: XLF10
NEUTRALIOS AKTYVIOS PUTOSLabai koncentruotos, neutralios aktyvios putos, kurios suteikia labai tankias putas, pasižyminčias aukštomis minkštinimo savybėmis. Tirpina nešvarumus ir kelio nešvarumus, todėl galima saugiai tinkamai plauti. Jis nepažeidžia padengtų dangų ir vaškų, ypač pagami..
5.89€
Gamintojas: Deturner Prekės kodas: 33
DETURNER Fluo Foam Yellow Green Koncentruotos aktyvios putos, naudojamos išankstiniam plovimui ir nešvarumų minkštinimui. Jo pranašumas yra neutralus pH ir kenksmingų medžiagų trūkumas. Jis nepažeidžia padengtų dangų ir vaškų, ypač pagamintų iš natūralių ingredientų, o tai leidžia ..
7.30€
Gamintojas: Deturner Prekės kodas: 34
Deturner Sour Shampoo & Foam  Tai yra efektyvus ir inovatyvus produktas, skirtas naudoti kaip automobilių šampūnas arba aktyvios rūgšties putos, idealiai tinkantis dangomis ir vašku apsaugotų lakų priežiūrai. Suminkština nešvarumus ir efektyviai tirpdo atmosferos bei kalkių nu..
6.40€
Gamintojas: ProElite & Elite Detailer Prekės kodas: 1
Aktyvios putos transporto priemonėms plauti, EVOTECItin efektyvios aktyvios putos transporto priemonėms plauti, kurios buvo sukurtos siekiant užtikrinti itin efektyvų ir ekonomišką valymą. Jis sukurtas remiantis modernia Surface GO nanodalelių technologija, kuri garantuoja puikius rezultatus..
66.00€
Gamintojas: Ultracoat Prekės kodas: 366
Master Wash Aktyvios putos -yra universalus ploviklis, skirtas jūsų automobilio išorės priežiūrai. Jis labai universalus – puikiai tiks plauti kėbulą , ratlankius, plastiką ir net variklio skyrių. „Master Wash“ pirmiausia turi didelia veikimo galia. Puikiai tinka greitam plovimui ir kaip išanksti..
5.50€ 8.60€
Gamintojas: SWAG Detailing Prekės kodas: 00025
SNF  yra profesionalios, tirštos aktyvios putos su neutraliu PH, sukurtos detailingo studijoms ir autokosmetikos entuziastams, ieškantiems veiksmingo ir saugaus produkto išankstiniam transporto priemonių plovimui. SNF turi koncentruotą formulę, pagrįstą pasirinktomis, subtiliomis veik..
5.35€
Gamintojas: SWAG Detailing Prekės kodas: 0289
SNFC  yra profesionalios aktyvios putos su neutraliu PH ir intensyvia spalva. Jis buvo sukurtas detalizavimo studijoms ir automobilių kosmetikos entuziastams, ieškantiems veiksmingo ir saugaus produkto išankstiniam transporto priemonių plovimui. SNFC turi koncentruotą formulę, pa..
5.80€
Gamintojas: AUTO GRAPH Detailing Prekės kodas: 3
Ar norite gerai ir saugiai nuplauti automobilį? Išbandykite TOURMALINE Neutral Foam Shampoo! Tai itin koncentruotas neutralaus pH šampūnas skirtas pirminiam ir antriniam plovimui(prewash) automobiliams. Lengvai pašalina nešvarumus, nuriebalina ir poliruoja kėbula. Valo švelni..
10.32€
Gamintojas: AUTO GRAPH Detailing Prekės kodas: 2
Ar norite gerai ir saugiai nuplauti automobilį? Išbandykite TOURMALINE Neutral Foam Shampoo! Tai itin koncentruotas neutralaus pH šampūnas skirtas pirminiam ir antriniam plovimui(prewash) automobiliams. Lengvai pašalina nešvarumus, nuriebalina ir poliruoja kėbula. Valo švelniai, ..
10.32€
Rodoma 1 to 12 of 14 (2 Pages)
Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Spausdami sutinku, Jūs sutinkate su mūsų privatumo politika.