Menu
Krepšelis

Aktyvios putos

Gamintojas: ProElite & Elite Detailer Prekės kodas: 05
Labai koncentruotas, gaivaus aviečių kvapo ir neutralaus Ph,  tirštos konsistencijos aktyvios putos. Saugi dangoms, vaškui bei naudotojui. Dėl didelio aktyviųjų medžiagų kiekio puikiai suminkština ir pašalina visus nešvarumus nuo plaunamo paviršiaus. Naudojimas:Naudokite ant atvėsusio paviršiau..
8.06€
Gamintojas: ProElite & Elite Detailer Prekės kodas: 002
Aktyvios vienfazės putos, paremtos nanotechnologijomis. Labai efektyvios, tinka tiek kaip purvo tirpiklis, tiek pagrindiniam plovimui. Dėl unikalios sudėties priemonė puikiai susidoroja su bet kokio tipo nešvarumais. Produktas pasižymi minkštinančiomis ir antikorozinėmis savybėmis. Dėl gaminio na..
6.99€
Prekės kodas: 019
Aukšto spaudimo putų pistoletas. Padaro tobulas putas ant jūsų norimų paviršių (kaip bekontaktinėje plovykloje).Tvirtas pajungimo antgalis. Reguliuojasi putų paėmimo kiekis, taip pat ir purškimo diapazonas reguliuojasi.Tinka visų modelių Karcher aukšto spaudimo plovimo įrenginiams...
39.00€
Gamintojas: Deturner Prekės kodas: XLF10
NEUTRALIOS AKTYVIOS PUTOSLabai koncentruotos, neutralios aktyvios putos, kurios suteikia labai tankias putas, pasižyminčias aukštomis minkštinimo savybėmis. Tirpina nešvarumus ir kelio nešvarumus, todėl galima saugiai tinkamai plauti. Jis nepažeidžia padengtų dangų ir vaškų, ypač pagami..
5.89€
Gamintojas: Deturner Prekės kodas: 33
DETURNER Fluo Foam Yellow Green Koncentruotos aktyvios putos, naudojamos išankstiniam plovimui ir nešvarumų minkštinimui. Jo pranašumas yra neutralus pH ir kenksmingų medžiagų trūkumas. Jis nepažeidžia padengtų dangų ir vaškų, ypač pagamintų iš natūralių ingredientų, o tai leidžia ..
7.30€
Gamintojas: Deturner Prekės kodas: 34
Deturner Sour Shampoo & Foam  Tai yra efektyvus ir inovatyvus produktas, skirtas naudoti kaip automobilių šampūnas arba aktyvios rūgšties putos, idealiai tinkantis dangomis ir vašku apsaugotų lakų priežiūrai. Suminkština nešvarumus ir efektyviai tirpdo atmosferos bei kalkių nu..
6.99€
Gamintojas: ENZO COATINGS Prekės kodas: 019
ENZO Coatings Car Foam aktyvios putos, pasižyminčios puikiomis valymo savybėmis. Tinkamas ingredientų pasirinkimas leido gauti produktą, kuris minkština nešvarumus ir yra saugus vaškams ir dangoms, apsaugančioms automobilio kėbulą. Gaivaus uogų kvapo.Nuplaukite automobilio kėbulą vandeniu, n..
6.30€
Gamintojas: Ultracoat Prekės kodas: 366
Master Wash yra universalus ploviklis, skirtas jūsų automobilio išorės priežiūrai. Jis labai universalus – puikiai tiks plauti kėbulą , ratlankius, plastiką ir net variklio skyrių. „Master Wash“ pirmiausia turi didelia veikimo galia. Puikiai tinka greitam plovimui ir kaip išankstinis plovimas (p..
8.60€
Gamintojas: ProElite & Elite Detailer Prekės kodas: 158
DETAILING ALKALINER FOAM Labai koncentruotos aktyviosios putos, turinčios vaisių kvapą ir šiek tiek šarminį pH. Sudaro tirštos kreminės konsistencijos putas. Dėl didelio aktyviųjų medžiagų kiekio puikiai tirpdo ir pašalina visus nešvarumus nuo plaunamo paviršiaus. Naudojimas: 1. Naudokite ant atv..
9.00€
Rodoma 1 to 9 of 9 (1 Pages)
Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Spausdami sutinku, Jūs sutinkate su mūsų privatumo politika.