Menu
Krepšelis

Laikikliai

Prekės kodas: KA-G076
Tai profesionalūs sieniniai kilimėlių laikikliai, tvirti kokybiški, galima naudoti plovyklose, ar garažuose.Puikiai tinka profesionaliam ir savam naudojimui. ..
32.00€
Prekės kodas: KA-G055
Išmatavimai :55x12cm skylės diametras 8,5cmpuikiai tinka, poliravimo pastoms, buteliams ,putų purkštuvams laikyti.pagamintas iš metalo...
29.00€
Prekės kodas: 31708
aukštis: 60 cmplotis: 26 cm gylis: 10 cmKomplekte tvirtinimo važtai...
19.00€
Premium Detailing Trolley Premium Detailing Trolley
Išankstinis užsakymas
Prekės kodas: DT01
Tai aukščiausios kokybės detailing vežimėlis yra skirtas bet kuriam detailing‘o profesionalui ir mėgėjui! Dėmesys patogumui ir funkcionalumui. Jis yra labai praktiškas ir pagamintas iš aukščiausios kokybės medžiagų, žymiai padidins jūsų kasdienio darbo komfortą.Tinkamas aukštis, inovatyvūs sprend..
178.00€
Prekės kodas: KA-G089
tai stabilus darbastalis ratlankiui arba visam ratui atlikti įvairias paslaugas. Ant stendo sumontuoti 3 besisukantys voleliai lengvesniam darbui ir ratlankio pasvyrimo kampas gali būti reguliuojamas todėl patogiai galima dirbti su įvairių matmenų ratais. Pagamintas iš tvirto metalo, išpjaustyta..
87.99€
Prekės kodas: KA-A010
Profesionali Vandens padavimo Žarna automatinėje ritėje. Vandentiekio medžiaga: polieterio smėlio vamzdisAtmosferos slėgis: 1,2 MPaPlyšimo slėgis: 4 mpaTransportavimo terpė: atmosferinis vanduoSąsajos medžiaga: varisKorpuso medžiaga: ABS plastikasGuolis: varinis Atram..
59.00€
Rodoma 1 to 6 of 6 (1 Pages)
Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Spausdami sutinku, Jūs sutinkate su mūsų privatumo politika.