Menu
Krepšelis

Sausinimas/džiovinimas

Gamintojas: Deturner Prekės kodas: TWIST
Sugeriantis Premium rankšluostis kėbului ir automobilio langams sausinti. Pagaminta naudojant šiuolaikines technologijas iš susuktų pluoštų, kurie sugeria didelį vandens kiekį nepalikdami dryžių ir nesukeldami įbrėžimų. Matmenys: 70x90 cm..
13.50€
Prekės kodas: 0001
Norite rankšluosčio, kuris JAUČIAS tvirtas ir sugeria viską, prie ko prisiliečia. Paprastas klausimas, bet jūs žinote, kad mes turėjome viską pakeisti! Šis „Twist Loop“ sausinimo rankšluostis turi tokį „šlubuojantį“ ir patenkinantį svorį, kokį mėgsta daugelis žmonių (1600 gsm!). Šis didelis rankš..
19.99€
Prekės kodas: KA-WAIGO-2
Profesionali pagaminta iš aukščiausios rūšies mikropluošto 1200gsm Sausinimo Pirštinė, tai labai patogus būdas sausinti automobilį bet kur, ir bet kada. Su šia sausinimo pirštine be išgręžimo nusausinsite vidutinio dydžio automobilį, o vėliau tiesiog palikti pirštinę išdžiūti. ..
11.99€
Prekės kodas: N274
ORIGINALUS MĖLYNAS POWER MIKROPLUOŠTO RANKŠLUOSTIS 40cm x 60cmmėlynas, pats subtiliausias Mikropluoštas rinkoje, daug storesnisnei tradicinis Fluffy, 100% nebraižantis paviršiaus! Greitai džiūstantis po plovimo, sugeria vandenį iki 8-10 kartų daugiau už savo svorį, idealusautomobilių ir didelių ..
8.99€
Prekės kodas: ES9438
VANDENS NUBRAUKĖJAS EXPERT, labai lengvas, tikslus ir sandarus vandens nubraukėjas. Veiksmingai pašalina vandens likučius ir kalkių nuosėdas nuo stiklų ir kėbulo. Neslystanti rankena. Puikiai surenka vandenį, nepalieka jokių dryžių.Nuotraukose prekės gali skirtis...
5.00€
Rodoma 1 to 5 of 5 (1 Pages)
Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Spausdami sutinku, Jūs sutinkate su mūsų privatumo politika.