Menu
Krepšelis

Sausinimas/džiovinimas

Džiovinimo/Sausinimo Vaškas Brillant NanoWax
Išankstinis užsakymas
Gamintojas: ProElite & Elite Detailer Prekės kodas: 006
Novatoriškas preparatas šlapiam naudojimui, t.y. Brillant NanoWax. Priemonė neprilygstama džiovina ir apsaugo plaunamo automobilio paviršių nuo oro sąlygų.Preparatas yra 100% saugus dažytiems paviršiams ir patiems dažams. Nuostabus šlapio vaško naudojimo pranašumas yra blizgesio efektas ir apsau..
9.10€
Prekės kodas: 000
GAMINIO NAUDOJIMAS: Ši odinė zomša automobiliui yra labai minkšta ir sugerianti. Natūralus zomšinis audinys turi daugybę pritaikymų. Sugeriančią zomšinę šluostę galima naudoti kaip automobilių rankšluostį (automobilių plovyklų džiovinimo rankšluosčius) automobiliams ir transporto priemonėms (lan..
14.00€
PURI ŠLUOSTĖ ULTRA PLUSH GREEN DISCOVERY 40x40 900gsm PURI ŠLUOSTĖ ULTRA PLUSH GREEN DISCOVERY 40x40 900gsm
Išankstinis užsakymas
Prekės kodas: N285
Itin purus, labai kokybiškas, itin sugeriantis ir subtilus mikropluoštas. Ilgi ir purūs pluoštai leidžia dirbti be jokių dryžių. Puikiai tinka  vaškams, quick detailer'iams, ir kt.  taip pat pašalinant poliravimo pastos likučius. Didelis efektyvumas net be pirmojo plovimo!&n..
5.99€
Prekės kodas: 019
Storas, DIDELIS, labai gerai sugeriantis ir greitai džiūstantis rankšluostis skirtas džiovinimui po plovimo. Sugeria vandenį iki 8-10 kartų už savo svorį, tvirtos, bet subtilios siūlės, idealiai tinka valyti automobilius ir didelius paviršius nuo vandens pertekliaus, pakankamai sausai nuval..
10.00€
Prekės kodas: N274
ORIGINALUS MĖLYNAS POWER MIKROPLUOŠTO RANKŠLUOSTIS 40cm x 60cmmėlynas, pats subtiliausias Mikropluoštas rinkoje, daug storesnisnei tradicinis Fluffy, 100% nebraižantis paviršiaus! Greitai džiūstantis po plovimo, sugeria vandenį iki 8-10 kartų daugiau už savo svorį, idealusautomobilių ir didelių ..
6.99€
SAUSINIMO RANKŠLUOSTIS MINI GREEN DEVIL TWIST TOWEL SAUSINIMO RANKŠLUOSTIS MINI GREEN DEVIL TWIST TOWEL
Išankstinis užsakymas
Prekės kodas: N321
MIKROPLUOŠTO RANKŠLUOSTIS ŽALIAS 40cm x60cm, dvimatis baltas purus mikropluošto pamušalas. Ypatingas, kokybiškas puikiai sugeria vandenį.  700GSM..
11.00€
Sintetinės odos  vandens sausinimo šluostė 50x44cm
Išankstinis užsakymas
Prekės kodas: OS3004
Sintetinės odos  vandens sausinimo šluostė, skirta automobilio paviršiaus sausinimui po plovimo - tai regeneruota PVA medžiaga. Puikiai sugeria drėgmę, nebraižo sausinamo paviršiaus, nepalieka "dryžių" sausinant paviršių. Naudojimas: Šluostė yra impregnuota specialiu tirpalu. Nau..
5.80€
Prekės kodas: ES9438
VANDENS NUBRAUKĖJAS EXPERT, labai lengvas, tikslus ir sandarus vandens nubraukėjas. Veiksmingai pašalina vandens likučius ir kalkių nuosėdas nuo stiklų ir kėbulo. Neslystanti rankena. Puikiai surenka vandenį, nepalieka jokių dryžių.Nuotraukose prekės gali skirtis...
5.00€
Rodoma 1 to 8 of 8 (1 Pages)
Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Spausdami sutinku, Jūs sutinkate su mūsų privatumo politika.