Menu
Krepšelis

Plovimo kempinės/pirštinės

Gamintojas: ENZO COATINGS Prekės kodas: AP05
CLAY SPONGE yra kempinė padengta specialiu polimeru, vietoje įprasto molio, naudojamo apnašų nuo lako ar kitų paviršių valymui. Lengvai pašalina dervos, sakų, asfalto, vabzdžių ir kitus likučius. CLAY SPONGE pranašumas lyginant su įprastiniu moliu yra lengvesnis naudojimas, bei efektyvumas ..
10.99€
Prekės kodas: 6987
Melamino kempinė, skirta pašalinti kietus nešvarumus nenaudojant ploviklių. Puikiai tinka valyti plastiko, stiklo, vinilo ir odos apmušalus automobilio viduje ir buityje...
0.58€
Prekės kodas: 0001
Tai nepakeičiama valymo kempinėlė - ji idealiai tinka valyti plastikus, prietaisų skydelius, bei odinius paviršius. Tai inovatyvi kempinėlė pakeičianti nepatogius valymo šepetėlius. ..
6.00€
Gamintojas: ENZO COATINGS Prekės kodas: N303PLEO
BLUE HORNET MIKROPLUOŠTO AUTOMOBILIŲ PLOVIMO PIRŠTINĖ. Du specialiai parinktipluoštų tipai sudaro tobulą duetą. Puikiai slysta per kėbulą, bet kokie nešvarumai prasiskverbia į pluošto vidų, sumažindami įbrėžimų tikimybę. Ypač rekomenduojama automobiliams su keramine danga arbanuvaškuotų. Puikiai ..
11.00€
Gamintojas: ENZO COATINGS Prekės kodas: N337PLEO
MIKROPLUOŠTO AUTOMOBILIŲ PLOVIMO KEMPINĖ. nauja versijapirštinės, pagamintos iš dviejų rūšių geriausių pluoštų. Dabar versija penkiems pirštams! Dėl to pasieksite sunkiai pasiekiamas vietas. Puikiai tinka ratlankių plovimui, grotelėms, slenksčiams ir visoms vietoms, kurias sunku išvalyti su įpras..
8.99€
Prekės kodas: 006
PLOVIMO KEMPINĖ MAXI Aukštos kokybės plovimo kempinė transporto priemonėms plauti. Didelės poros siurbia smėlį ir nešvarumus kempinės viduje, o tai sumažina dažų subraižymo riziką...
3.90€
PLOVIMO KEMPINĖ MIKROPLUOŠTO, BLUE HORNET PLOVIMO KEMPINĖ MIKROPLUOŠTO, BLUE HORNET
Išankstinis užsakymas
Gamintojas: ENZO COATINGS Prekės kodas: N338
PLOVIMO KEMPINĖ, aukščiausios kokybės kempinė automobiliams plauti, kurios sudėtis yra pati geriausiaskaidulų. Tokia pati kaip mikropluošto pirštinės. Idealiai paskirsto putas ant kėbulo. Ypač rekomenduojama automobiliams su keraminėmis dangomis, padengtais vaškais. Nebraižo dažų paviršiaus. Taip..
7.00€
Prekės kodas: 009
PLOVIMO KEMPINĖ SU TINKLELIUMikropluošto plovimo kempinė su tinkleliu. Puikiai tinka automobilių plovimui, nebraižo dažų paviršiaus.Taip pat puikiai tinka valyti langus ir plastiką viduje. Dėka medžiagos, kurios vienoje pusėje yra tinklinė struktūra - puikiai pašalina vabzdžius ir kitus įs..
4.25€
Gamintojas: Ultracoat Prekės kodas: 006
Plovimo pirštinė skirta saugiam automobilio ir motociklo plovimui. Ji pagaminta iš eko ėriukų vilnos, o storas natūralios odos sluoksnis garantuoja ilgaamžiškumą. Puspirštinė su šampūnu sugeria didelį kiekį vandens, todėl dažai užtikrina efektyvų slydimą ir saugumą. Patogi apyrankė palengvina dar..
14.60€
Rodoma 1 to 9 of 9 (1 Pages)
Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Spausdami sutinku, Jūs sutinkate su mūsų privatumo politika.