Menu
Krepšelis

Plovimo kempinės/pirštinės

Prekės kodas: AP05
CLAY SPONGE yra kempinė padengta specialiu polimeru, vietoje įprasto molio, naudojamo apnašų nuo lako ar kitų paviršių valymui. Lengvai pašalina dervos, sakų, asfalto, vabzdžių ir kitus likučius. CLAY SPONGE pranašumas lyginant su įprastiniu moliu yra lengvesnis naudojimas, bei efektyvumas ..
10.99€
Gamintojas: Deturner Prekės kodas: premwash
Premium Wash Mitt  Labai patogi automobilio plovimo pirštinė. Jis turi dviejų tipų trumpus ir ilgus šerius. Tai užtikrina valomo paviršiaus saugumą ir nešvarumų šalinimo efektyvumą. Išmatavimai: 21cm x 16cm..
12.00€
Prekės kodas: 11100
Drėgmę iš aplinkos sugerianti priemonė, turinti didelį ir aiškų drėgmės indikatorių. Norint pradėti naudoti, išimkite produktą iš pakuotės, padėkite norimoje vietoje pvz: ant automobilio panelės, indikatriumi į viršų. Indikatoriui pakeitus spalvą iš mėlynos į rožinę, laikas regeneruoti produktą, mai..
7.30€
Prekės kodas: 6987
Melamino kempinė, skirta pašalinti kietus nešvarumus nenaudojant ploviklių. Puikiai tinka valyti plastiko, stiklo, vinilo ir odos apmušalus automobilio viduje ir buityje...
0.58€
Prekės kodas: 0001
Tai nepakeičiama valymo kempinėlė - ji idealiai tinka valyti plastikus, prietaisų skydelius, bei odinius paviršius. Tai inovatyvi kempinėlė pakeičianti nepatogius valymo šepetėlius. ..
6.00€
Prekės kodas: N303PLEO
BLUE HORNET MIKROPLUOŠTO AUTOMOBILIŲ PLOVIMO PIRŠTINĖ. Du specialiai parinktipluoštų tipai sudaro tobulą duetą. Puikiai slysta per kėbulą, bet kokie nešvarumai prasiskverbia į pluošto vidų, sumažindami įbrėžimų tikimybę. Ypač rekomenduojama automobiliams su keramine danga arbanuvaškuotų. Puikiai ..
12.00€
Prekės kodas: N337PLEO
MIKROPLUOŠTO AUTOMOBILIŲ PLOVIMO KEMPINĖ. nauja versijapirštinės, pagamintos iš dviejų rūšių geriausių pluoštų. Dabar versija penkiems pirštams! Dėl to pasieksite sunkiai pasiekiamas vietas. Puikiai tinka ratlankių plovimui, grotelėms, slenksčiams ir visoms vietoms, kurias sunku išvalyti s..
8.99€
Prekės kodas: N338
PLOVIMO KEMPINĖ, aukščiausios kokybės kempinė automobiliams plauti, kurios sudėtis yra pati geriausiaskaidulų. Tokia pati kaip mikropluošto pirštinės. Idealiai paskirsto putas ant kėbulo. Ypač rekomenduojama automobiliams su keraminėmis dangomis, padengtais vaškais. Nebraižo dažų paviršiaus. Taip..
7.00€
Gamintojas: Deturner Prekės kodas: 00258
Pristatome PREMIUM mikropluošto automobilių plovimo kempinę – geriausią sprendimą be įbrėžimų. Ši aukštos kokybės kempinė sukurta taip, kad švelniai ir efektyviai nuvalytų gležną jūsų automobilio paviršių.Puiki sugeriamoji galiaAtsparus audinys, galima skalbti skalbimo mašinoje 40°C temperatūroje..
6.50€
Prekės kodas: 006
PLOVIMO KEMPINĖ Green devil Itin Aukštos kokybės plovimo kempinė transporto priemonėms plauti. Didelės poros siurbia smėlį ir nešvarumus kempinės viduje, o tai sumažina dažų subraižymo riziką.Didelio dydžio kempinė, leidžia itin kruopščiai ir patogiai plauti transporto priemonės paviršių.&..
3.90€
Prekės kodas: KA-G013
Labai Švelni dvipusė plovimo pirštinė, su ja itin saugiai ir greitai nuplausite automobilį. Pagaminta iš dirbtinės vilnos...
6.00€
Rodoma 1 to 11 of 11 (1 Pages)
Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Spausdami sutinku, Jūs sutinkate su mūsų privatumo politika.