Menu
Krepšelis

Vabzdžių liekanų šalinimo priemonės

Prekės kodas: 17
Vabzdžių liekanos, paukščių išmatos ir medžių sakai yra košmaras tų, kurie mėgsta švarų ir blizgantį automobilį. Jei jų nepašalinsite saugiai, jie gali pažeisti dažų dangą, pakeisti jų spalvą ir sukelti išgraužimą. Ar vabzdžiai turi mus gąsdinti net pomirtiniame gyvenime? Visiškai ne! ..
8.30€
Gamintojas: Deturner Prekės kodas: XLIN05
Vabzdžių ir paukščių išmatų šalinimo priemonė INSECTProduktas, skirtas nedelsiant pašalinti vabzdžius nuo automobilio kėbulo, apsaugo nuo spalvos pasikeitimo ir įdubimų. Ištirpdo ir pašalina vabzdžių likučius ir bet kokį organinį užteršimą(Paukščių išmatos). Saugus visiems paviršiams, t..
5.80€
Gamintojas: AUTO GRAPH Detailing Prekės kodas: 5478
Auto Graph Topaz Bug Remover – ar ieškote veiksmingo vabzdžių valiklio? Išbandykite Topaz Bug Remover – produktą, kuris yra saugus dažams, stiklui, plastikui ir chromo elementams. Ant automobilio apdaužyti vabzdžiai gali pažeisti dažų struktūrą, todėl labai svarbu juos reguliariai nup..
8.70€
VABZDŽIŲ ŠALINIMO PRIEMONĖ BUG REMOVER VABZDŽIŲ ŠALINIMO PRIEMONĖ BUG REMOVER
Išankstinis užsakymas
Gamintojas: ENZO COATINGS Prekės kodas: BUG
ENZO Coatings Bug Remover – tai ypač efektyvus ir saugus preparatas, skirtas pašalinti vabzdžių likučius nuo automobilio kėbulo. Paruoštas naudoti.  Jis  turi malonų kvapą (kiti tokio tipo valikliai labai smirda). Nusiplauna nuo automobilio kėbulo be didelio vargo.SVARBU:..
9.99€
Rodoma 1 to 4 of 4 (1 Pages)
Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Spausdami sutinku, Jūs sutinkate su mūsų privatumo politika.