Menu
Krepšelis

Nuriebalinimas

Gamintojas: AUTO GRAPH Detailing Prekės kodas: 2587
Auto Graph Aventurine – ieškote produkto, kuris puikiai nuriebalina ir pašalina nešvarumus. Aventurine IPA Cleaner yra profesionalus riebalų šalinimo įrankis, kurio sudėtyje yra 99% izopropilo alkoholio! Nepakeičiamas ruošiant dažus vaškams ir dangoms tepti. Būtinas taisant dažus..
9.80€
Finest Wipe - Nuriebalintojas 500ml Finest Wipe - Nuriebalintojas 500ml
Išankstinis užsakymas
Gamintojas: Ultracoat Prekės kodas: 369
Finest Wipe yra galutinis dažų tikrinimo skystis. Kruopščiai nuriebalina paviršių ir pašalina poliravimo pastų, silikonų ir kitų užpildų likučius. Suteikia puikiai paruoštą paviršių prieš dengiant apsaugines dangas, silikonus ir vaškus. Produkto naudojimas yra labai paprastas. Finest Wipe išg..
12.49€
Gamintojas: ENZO COATINGS Prekės kodas: 6987
Nuriebalina ir pašalina nešvarumus nuo automobilio kėbulo paviršiaus prieš dengiant apsaugines plėveles ar dangas. Jam, be kita ko, sekasi puikiai su poliravimo pastų, vaškų likučiais. Greitai išgaruoja ir palieka švarų bei nuriebalintą paviršių. Komplekte yra purkštukas. Naud..
8.00€
Gamintojas: Deturner Prekės kodas: XLPR10
PAVIRŠIŲ NURIEBALINTOJASParuošia paviršių dangoms, vaškams ir sandarikliams dengti, kruopščiai nuriebalindamas. Tinkamai parinktos sudedamosios dalys, įskaitant alkoholius, pašalina poliravimo pastos, vaško ir silikono likučius. Rekomenduojama galutiniam minkštų lakų patikrinimui. ..
7.50€
Gamintojas: SWAG Detailing Prekės kodas: 0005
SFI  yra profesionali nuriebalinimo priemonė, skirta galutiniam dažų patikrinimui. Jis buvo sukurtas Pro studijoms ir automobilių kosmetikos entuziastams. Mūsų gaminio pagrindas – aukščiausios kokybės, greitai išgaruojantys tirpikliai ir paviršinio aktyvumo medžiagos, kurios ..
4.60€
Rodoma 1 to 5 of 5 (1 Pages)
Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Spausdami sutinku, Jūs sutinkate su mūsų privatumo politika.