Menu
Krepšelis

Nuriebalinimas

Gamintojas: AUTO GRAPH Detailing Prekės kodas: 2587
Auto Graph Aventurine – ieškote produkto, kuris puikiai nuriebalina ir pašalina nešvarumus. Aventurine IPA Cleaner yra profesionalus riebalų šalinimo įrankis, kurio sudėtyje yra 99% izopropilo alkoholio! Nepakeičiamas ruošiant dažus vaškams ir dangoms tepti. Būtinas taisant dažus..
10.45€
Gamintojas: Nanotehn:q Prekės kodas: 00005
Nanotechniq N-Prep  – riebalus šalinantis preparatas, efektyviai pašalinantis poliravimo pastos likučius nuo dažų paviršiaus.Puikiai paruošia paviršių dengimui, vašku ar nanodangų. Palieka puikiai nuriebalintą paviršių be nereikalingų dryžių.Taip pat rekomenduojama naudoti atliekant dažų k..
12.50€
Gamintojas: ENZO COATINGS Prekės kodas: 6987
Nuriebalina ir pašalina nešvarumus nuo automobilio kėbulo paviršiaus prieš dengiant apsaugines plėveles ar dangas. Jam, be kita ko, sekasi puikiai su poliravimo pastų, vaškų likučiais. Greitai išgaruoja ir palieka švarų bei nuriebalintą paviršių. Komplekte yra purkštukas. Naud..
8.00€
Gamintojas: Deturner Prekės kodas: XLPR10
PAVIRŠIŲ NURIEBALINTOJASParuošia paviršių dangoms, vaškams ir sandarikliams dengti, kruopščiai nuriebalindamas. Tinkamai parinktos sudedamosios dalys, įskaitant alkoholius, pašalina poliravimo pastos, vaško ir silikono likučius. Rekomenduojama galutiniam minkštų lakų patikrinimui. ..
7.50€
Rodoma 1 to 4 of 4 (1 Pages)
Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Spausdami sutinku, Jūs sutinkate su mūsų privatumo politika.