Menu
Krepšelis

Stiklų priežiūra/valikliai

Gamintojas: Deturner Prekės kodas: GL
Veiksmingas ir paruoštas stiklo valiklis, pasižymintis didelėmis riebalų šalinimo savybėmis. Pašalina tabako nuosėdas, kelio nešvarumus, pirštų atspaudus, vabzdžius ir vandens dėmes. Nepalieka dryžių ar dėmių, todėl jį lengva ir be rūpesčių naudoti. O papildomas slydimas valymo metu leidžia mikr..
6.20€
Gamintojas: Deturner Prekės kodas: waffglass
Deturner Waffle Glass Microfiber - tai aukštos kokybės mikropluoštas su vafline struktūra, skirtas langų ir stiklo paviršių valymui. Užtikrina greitą, be dryžių ir veiksmingą valymą.Techniniai duomenys:Svoris: 400 gsm Matmenys: 40x40 cm..
3.30€
Gamintojas: AUTO GRAPH Detailing Prekės kodas: 6669
Ar susimąstėte, ar langų valiklis gali būti kažkas daugiau? EMERALD Glass Cleaner dėl savo hidrofobinių savybių ne tik valo, bet ir apsaugo stiklo paviršius nuo nešvarumų. Nepalieka dryžių, nes greitai išgaruoja. SiO2 polimerų kiekis taip pat garantuoja greitesnį džiūvimą ir blizgantį..
12.60€
Gamintojas: Ultracoat Prekės kodas: 01
FRESH MAKER - Visų viduje esančių paviršių valiklis.Fresh Maker yra universalus valiklis, skirtas visoms automobilio vidaus dalims prižiūrėti. Iš kitų vidaus valiklių gaminys išsiskiria tuo, kad jį galima naudoti ant plastikinių elementų, prietaisų skydelio, taip pat ant stiklo, ant kurio nepalie..
8.99€
Gamintojas: Ultracoat Prekės kodas: 03
Itin efektyvus, profesionalų giriamas bet kokių stiklo paviršių valiklis. Stiklo valiklis nepalieka jokių dryžių valant langus, todėl juo labai patogu naudotis. Jis yra labai alkoholizuotas, todėl labai greitai išgaruoja nepalikdamas jokių pėdsakų. Labai gerai nuriebalina. Puikiai tinka naudoti ..
6.15€
Gamintojas: ENZO COATINGS Prekės kodas: 6987
ENZO Coatings Glass Cleaner yra paruoštas naudoti ir labai efektyvus skystis stiklui valyti. Pasižymi labai geromis riebalus šalinančiomis savybėmis, todėl puikiai tiks ir su itin riebiais stiklo paviršiais automobilio viduje. Valyti langus dar niekada nebuvo taip paprasta ir smagu.&nb..
6.00€
Gamintojas: Deturner Prekės kodas: 32
Aukščiausios kokybės automobilių stiklų plovimo formulė. Kruopščiai nuvalo visų tipų stiklus. Greitai išgaruoja, nelieka dryžių, ilgainiui pagerina priekinių stiklų švarumą. Puikiai pašalina mineralinius ir organinius nešvarumus, tokius kaip vandens dėmės, paukščių išmatos, nikotino likučiai, pi..
7.31€
Prekės kodas: 14028
Kaip dengti žiūrėkite video.komplekte yra viskas ko reikia norint pasidengti stiklus, nieko papildomo pirkti jums nereikia...
7.50€
Gamintojas: AUTO GRAPH Detailing Prekės kodas: 6698
Ar jau radote tobulą stiklo valiklį? Išbandykite mūsų MALACHITE stiklo valiklį. Tai itin efektyvu. Jis turi specialią, greitai išgaruojančią formulę, kurios dėka nepalieka dryžių. Pasižymi antistatiniu poveikiu – lėtina dulkių nusėdimą. Paprasta naudoti! Purkškite ant m..
9.20€
Gamintojas: Nanotehn:q Prekės kodas: 00005
Nanotechniq Raincoat  – tai itin hidrofobiška visų stiklo paviršių apsauginė danga, kuri užpildo stikle esančias mikroporas, sukuriant patvarų ir skaidrų apsauginį sluoksnį. Jis idealiai tinka stiklų, veidrodžių ir stoglangių dengimui, sukuriant vadinamąjį „nematomas valytuvas“. Dengimas y..
30.00€
Gamintojas: Nanotehn:q Prekės kodas: 00005
Efektyvus valymas: Skystis skirtas greitai ir efektyviai pašalinti nešvarumus nuo stiklinių paviršių, o tai leidžia išlaikyti juos švarius be pakartotinio valymo.Be dryžių: Unikali formulė pašalina riziką, kad po valymo gali likti dryžių, todėl stiklo paviršiai atrodo švarūs ir skaidrūs.Nekenksmi..
5.20€
Gamintojas: Ultracoat Prekės kodas: SUPGLASS
Superior Glass – hidrofobinis langų valiklis Superior Glass yra pažangi stiklo valymo ir apsaugos priemonė. Vienu žingsniu atsikratysite įsisenėjusių nešvarumų ir suteiksite paviršiui stiprių hidrofobinių savybių, kurios išlieka iki kelių savaičių. Produktą labai paprasta naudoti. Greitai išga..
9.32€
Rodoma 1 to 12 of 14 (2 Pages)
Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Spausdami sutinku, Jūs sutinkate su mūsų privatumo politika.