Menu
Krepšelis

Stiklų priežiūra/valikliai

Gamintojas: Ultracoat Prekės kodas: 01
FRESH MAKER - Visų viduje esančių paviršių valiklis.Fresh Maker yra universalus valiklis, skirtas visoms automobilio vidaus dalims prižiūrėti. Iš kitų vidaus valiklių gaminys išsiskiria tuo, kad jį galima naudoti ant plastikinių elementų, prietaisų skydelio, taip pat ant stiklo, ant kurio nepalie..
8.99€
Gamintojas: Ultracoat Prekės kodas: 03
Itin efektyvus, profesionalų giriamas bet kokių stiklo paviršių valiklis. Stiklo valiklis nepalieka jokių dryžių valant langus, todėl juo labai patogu naudotis. Jis yra labai alkoholizuotas, todėl labai greitai išgaruoja nepalikdamas jokių pėdsakų. Labai gerai nuriebalina. Puikiai tinka naudoti ..
6.15€
Gamintojas: ENZO COATINGS Prekės kodas: 6987
ENZO Coatings Glass Cleaner yra paruoštas naudoti ir labai efektyvus skystis stiklui valyti. Pasižymi labai geromis riebalus šalinančiomis savybėmis, todėl puikiai tiks ir su itin riebiais stiklo paviršiais automobilio viduje. Valyti langus dar niekada nebuvo taip paprasta ir smagu.&nb..
3.90€ 4.50€
Gamintojas: Deturner Prekės kodas: 32
Aukščiausios kokybės automobilių stiklų plovimo formulė. Kruopščiai nuvalo visų tipų stiklus. Greitai išgaruoja, nelieka dryžių, ilgainiui pagerina priekinių stiklų švarumą. Puikiai pašalina mineralinius ir organinius nešvarumus, tokius kaip vandens dėmės, paukščių išmatos, nikotino likučiai, pi..
7.31€
Prekės kodas: 14028
Kaip dengti žiūrėkite video.komplekte yra viskas ko reikia norint pasidengti stiklus, nieko papildomo pirkti jums nereikia...
7.50€
Gamintojas: ENZO COATINGS Prekės kodas: N298PLEO
NAUJOVĖ Europoje! Tik čia! Sensacingas mikropluoštas LANGAMS su struktūrataškuotų grūdelių, geriau už įprastas šluostes stiklui, dėl savo grublėtumo, puikiai nuvalo visus nešvarumus. (ir ne tik). Taip pat puikiai nuvalo vabzdžių liekanas, kėbulo. Minkštas nepalieka dryžiu, ant stiklų, kėbul..
2.49€
Gamintojas: Ultracoat Prekės kodas: umbrela
Labai hidrofobinė apsauginė danga, skirta apsaugoti visus stiklo paviršius. Puikiai tinka apsaugoti stiklus ir sukurti „nematomo valytuvo“ efektą. Umbrella yra labai lengvas ir greitas. Dėl savo formulės jis užtikrina fantastišką patvarumą. Suteikia puikų komfortą važiuojant kai lyja. Tarnavimo ..
28.50€
Prekės kodas: ES9438
VANDENS NUBRAUKĖJAS EXPERT, labai lengvas, tikslus ir sandarus vandens nubraukėjas. Veiksmingai pašalina vandens likučius ir kalkių nuosėdas nuo stiklų ir kėbulo. Neslystanti rankena. Puikiai surenka vandenį, nepalieka jokių dryžių.Nuotraukose prekės gali skirtis...
5.00€
Rodoma 1 to 8 of 8 (1 Pages)
Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Spausdami sutinku, Jūs sutinkate su mūsų privatumo politika.