Menu
Krepšelis

Valymo šepetėliai

Gamintojas: ENZO COATINGS Prekės kodas: LB
Odinių paviršių valymo šepetys.Odinis šepetėlis, tinkantis visų tipų odai,  šerių mišinys yra švelnus puikiai tinkantis odiniams paviršiams. Užtikrina aukštą darbo komfortą ir valymo efektyvumą. Jis taip pat gali būti naudojamas plastiko valymui. Nuotraukoje prekės spalva gali ..
4.50€
Prekės kodas: 11315
Tai aukštos kokybės teptukas, pagamintas iš natūralių sintetinių šerių. Skirtas valyti sunkiai pasiekiamas vietas. ..
2.99€
Prekės kodas: 30299
Vidutinis kietumas leidžia jį naudoti ant minkštų sėdynių arba emblemų valymui, detalių, kampelių ir sunkiai pasiekiamų vietų valymui. Kiekvienas šepetys turi pakabinimo angą rankenai, kad būtų patogu.Jis gali būti naudojamas valyti dulkes, nešvarumus nuo ratlankių, ventiliacijos angų, apda..
8.99€
Gamintojas: Deturner Prekės kodas: BW-21
Šepetys Baltas 21mm Šepetys labai subtiliais šereliais, skirtas vidaus ir išorės darbams. Aukštos kokybės sintetiniai šereliai yra atsparūs stiprioms cheminėms medžiagoms. Šepečio skersmuo 21mm.  ..
6.00€
Prekės kodas: PB02
Šis aukštos kokybės naminių gyvūnėlių / kilimų valymo šepetys užtikrina plaukų aplink jūsų automobilį ir namus patvarumą ir patogumą, taip pat gali būti naudojamas šlapiems nešvarumams ir nešvarumams pašalinti. Jis pigesnis nei lipni juosta ir lengvesnis už dulkių siurblį.Jį galima lengvai nuplau..
6.50€
Prekės kodas: BR01
Šepetėlis iš dirbtinių Barsuko plaukų .Minkšti šepečiai pagaminti iš patvarios guminės rankenos + plastikinio žiedo + sintetinių plaukų. Ir puikiai tinka valyti automobilio saloną, prietaisų skydelį, ratlankius, ratus, vėdinimo groteles, variklį, ir kt. Kadangi šepečiai neturi metalinių ir aštrių..
6.50€
Prekės kodas: 6987
Melamino kempinė, skirta pašalinti kietus nešvarumus nenaudojant ploviklių. Puikiai tinka valyti plastiko, stiklo, vinilo ir odos apmušalus automobilio viduje ir buityje...
0.58€
Prekės kodas: 35591
Tai 1.5mm ir  vienkartinio naudojimo mikropluošto šepetėliai. 100mm ilgio, dėžutėje 100 vnt.  - tai patogi laikymo pakuotė.   Medžiaga Termoplastinis PP polipropilenas-901 + nailonas (poliamidas)Puikiai tinka, automobilių ventiliacijos grotelėms valyti be..
7.90€
Prekės kodas: 0001
Tai nepakeičiama valymo kempinėlė - ji idealiai tinka valyti plastikus, prietaisų skydelius, bei odinius paviršius. Tai inovatyvi kempinėlė pakeičianti nepatogius valymo šepetėlius. ..
6.00€
Prekės kodas: 30343
Spiralinis šepetys. Jis turi unikalią formą, kurios dėka išvalys kiekvieną ratlankio ar dangtelio kampą. Rekomenduojama plauti labai suteptus aliuminio ir plieno ratlankius. Patogi laikyti, ergonomiška rankena (su gumine danga)...
4.50€
Prekės kodas: 17010
K2 Scepter“ - patogus ir ypač efektyvus šepetėlis ratlankiams valyti. Sukurtas norint kruopščiai pašalinti nešvarumus net iš labiausiai neprieinamų vietų. Jo misija yra pašalinti purvą iš kiekvieno įtrūkimo, kuriame jis bando pasislėpti, ir suteikti ratui tobulą, karališką švarą.„K2 Scepter“ skeptra..
8.50€
Rodoma 1 to 12 of 30 (3 Pages)
Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Spausdami sutinku, Jūs sutinkate su mūsų privatumo politika.