Menu
Krepšelis

Smalos/dervų/klijų valikliai

Prekės kodas: AP05
CLAY SPONGE yra kempinė padengta specialiu polimeru, vietoje įprasto molio, naudojamo apnašų nuo lako ar kitų paviršių valymui. Lengvai pašalina dervos, sakų, asfalto, vabzdžių ir kitus likučius. CLAY SPONGE pranašumas lyginant su įprastiniu moliu yra lengvesnis naudojimas, bei efektyvumas ..
10.99€
Gamintojas: Deturner Prekės kodas: XLTR10
TAR & GLUE CLEANERStiprus ir lėtai garuojantis preparatas, skirtas pašalinti dervą, klijus ir smalą. Gali pašalinti sunkius nešvarumus. Rekomenduojame naudoti prožektorius, geriausia naudoti mikropluošto šluostę ir nedelsiant nuvalyti nešvarumus. Puikiai tinka kėbului valyti p..
6.87€
Gamintojas: ProElite & Elite Detailer Prekės kodas: 9999
Tar & glue  yra neutralaus ph  gelio tipo dervų valiklis su saldainių kvapu. Puikiai pašalina smalas,dervas, klijus nuo automobilio, neutralizuoja visus nešvarumus, nusėdusius ant kėbulo.Jei nežinote, kaip pašalinti dervą nuo automobilio kėbulo, „Tar & Glue“ bus puikus..
12.99€
Gamintojas: Ultracoat Prekės kodas: 3
Smalų, dervų ir klijų valiklis.Produktas skirtas specialioms užduotims, reikalingas automobilių valymo procese prieš poliruojant arba atliekant keraminės dangos darbus. Jis lėtai išgaruoja, užtikrindamas ilgalaikį nešvarumų, tokių kaip klijai ar derva, tirpinimo procesą. Nors jis turi labai stipr..
8.99€
Rodoma 1 to 4 of 4 (1 Pages)
Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Spausdami sutinku, Jūs sutinkate su mūsų privatumo politika.