Menu
Krepšelis

Padangų juodintojai

Prekės kodas: 33320
Puikus pasiruošimas padangoms blizginti. Dėl specialių silikoninių polimerų, jis suteikia itin gilų ir veidrodinį blizgesį .Nepalieka jokių dryžių ir užtikrina ilgalaikę apsaugą nuo , išblukimo ir įtrūkimų.Apsaugo nuo UV spindulių, kelių taršos ir druskos . Iš..
3.50€
Gamintojas: ProElite & Elite Detailer Prekės kodas: 3333
Padangų juodinimo priemonė – Black Gum yra itin efektyvus ir profesionalus produktas, skirtas transporto priemonių padangų priežiūrai ir apsaugai. Labai patvarus, greitas ir ilgai išliekantis preparatas, suteikiantis šlapios padangos efektą. Gaminį galima naudoti ant šlapio paviršiaus,..
9.99€
Gamintojas: Deturner Prekės kodas: 12
Deturner Tire Dressing Skirtas padangoms ir išoriniams plastikams impregnuoti ir apsaugoti. Formulė yra vandens ir SiO2 pagrindu , todėl joje nėra tirpiklių. Atkuria gaivią juodą išvaizdą ir suteikia satino apdailą. Kreminė konsistencija leidžia kremui gražiai ir tolygiai..
12.40€
Gamintojas: Deturner Prekės kodas: 12set
Specialus rinkinys visų tipų automobilių ratų priežiūrai: pašalina nešvarumus, metalo dulkes ir apsaugo ratlankių ir padangų paviršius.Rinkinį sudaro: Bloody Wheels 500ml Creamy Tire Dressing 250ml Wet Coat 250mlPadangų juodinimo aplikatoriusypač švelnus šepetėlis ratlankiams ..
29.50€
Gamintojas: AUTO GRAPH Detailing Prekės kodas: 6698
Jis apsaugo padangas ir suteikia joms sodriai juodą, satino išvaizdą, bet ne tik. Dėl specialios formulės, kurioje yra SiO2, jis ypač ilgai išsilaiko ant padangų, atstumdamas vandenį ir nešvarumus bei apsaugodamas nuo žalingo aplinkos poveikio. Suteikia gumai elastingumo ir apsaugo nuo pri..
19.99€
Gamintojas: Nanotehn:q Prekės kodas: 00005
Paruoštas naudojimui skystis, skirtas padangoms ir guminiams elementams impregnuoti. Patamsina ir palieka matinį paviršių, apsaugo nuo žalingos UV spinduliuotės, kelių taršos ir druskos. Unikali formulė, pagrįsta Sio2, suteikia hidrofobiškumą, o tai sumažina nešvarumų sukibimą. Naudojimo ins..
12.00€
Prekės kodas: 21
Quartz Tire Dressing yra produktas, naudojamas padangoms ir guminiams elementams apsaugoti. Jis turi malonų uogų kvapą ir pasižymi labai paprastu naudojimu. Silicio dioksido kiekis užtikrina maksimalų hidrofobiškumo lygį, kuris išlieka kelias savaites po panaudojimo. Patys nuspręskit..
13.64€
Rodoma 1 to 7 of 7 (1 Pages)
Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Spausdami sutinku, Jūs sutinkate su mūsų privatumo politika.