Menu
Krepšelis

Kėbulo dangos

Gamintojas: ENZO COATINGS Prekės kodas: 009
ENZO Coating Black Wax yra hibridinis vaškas, susidedantis iš karnaubo vaško, sintetinių vaškų ir SiO2 kvarco. Produktas pasižymi labai paprastu uždėjimu, be rūpesčių gali pasidengti, net ir nepatyręs žmogus.  Black Wax pasižymi spalvos patamsėjimu, nedidelių trūkumų maskavimu ir puikiu hidr..
17.00€ 24.70€
CARBON 15ml / 30ml CARBON 15ml / 30ml
Išankstinis užsakymas
Gamintojas: Ultracoat Prekės kodas: carb
Ultracoat Carbon – tai naujos kartos keraminė danga, skirta visiems dažytiems paviršiams. Naudojant SiO2 ir gerai parinktų angliavandenilių derinį, mes pasiekėme precedento neturintį dangos hidrofobiškumo ir lankstumo lygį, kuris efektyviai apsaugo jūsų dažus 12 mėnesių po padengimo.Produkto naud..
27.95€
Ceramic Set ONE and HYDRO HD 30ml / 50ml Ceramic Set ONE and HYDRO HD 30ml / 50ml
Išankstinis užsakymas
Gamintojas: Ultracoat Prekės kodas: set
Ultracoat Ceramic Set yra dviejų komponentų keramikos kompozitas, skirtas apsaugoti automobilio išorę. Jis susideda iš One keraminės dangos, kuri yra atsakinga už apsaugines savybes, ir Hydro HD kvarcinės dangos, kuri garantuoja tobulą paviršiaus apdailą ir labai stiprų hidrofobiškumą. Dviejų ko..
79.00€
Gamintojas: Deturner Prekės kodas: 01set
Pilnas komplektas keraminės dangos dengimui ir priežiūrai. Jis pasirūpins tobulu paviršiaus nuriebalinimu ir priežiūra po kiekvieno plovimo. Komplekte taip pat yra dvi mikropluošto šluostės.Rinkini sudaro :The Only Coating 30mlPrepare 500mlCeramic Detailer 250mlMikropluošto šluostės 2vnt...
29.99€ 36.50€
Gamintojas: Deturner Prekės kodas: 03
Deturner Solid Wax Carnauba & Quartz 50g Sukurtas natūralių vaškų, kuriuose vyrauja karnauba, pagrindu, praturtintas silikatais ir sintetiniais priedais, kurie pagerina ilgaamžiškumą. Tai suteikia hidrofobinį efektą, kurį mums suteikia dangos, taip pat natūralių vaškų dėka atgaiviną ir..
16.09€ 18.90€
Gamintojas: Deturner Prekės kodas: 01
Iš karto suteikia blizgesį ir apsaugo laką. Dėl įspūdingo slidumo ir didelio hidrofobinio vandens poveikio paviršiai tampa mažiau jautrūs nešvarumams. Jis greitai išgaruoja nepalikdamas dryžių, todėl jį naudoti paprasta ir lengva. Galima naudoti ant paviršių, padengtų keramine dan..
10.00€ 11.90€
Gamintojas: Deturner Prekės kodas: 05
Deturner Finish Quick Detailer  Pagrindinis automobilio kėbulo priežiūros produktas. Dirbti su juo malonu ir lengva, nes labai gerai pavyksta ir perteklius išgaruoja savaime. Dėl to jis be jokių problemų susidoroja su reikliausiais lakais. Jis pašalina kieto vandens pėdsak..
8.40€ 7.50€
Gamintojas: Deturner Prekės kodas: 02
Skystas vaškas aukščiausios kokybės Carnauba T1 vaško ir silikoninės emulsijos pagrindu. Šie ingredientai užtikrina efektyvų blizgesį, pastebimą slidumą ir ilgalaikę dažų apsaugą vandens lašelio efektu.Jis gali patamsinti reikliausius lakus, taip užmaskuodamas mikro įbrėžimus. Skysta produ..
10.99€ 12.90€
Gamintojas: Deturner Prekės kodas: 04
Deturner Wet coat Greito hidrofobinio poveikio danga, purškiama ant švaraus ir šlapio paviršiaus, siekiant apsaugoti ir pagerinti blizgesį. Padidina dangų, vaškų hidrofobines savybes arba veikia kaip nepriklausoma apsauga. Paviršius tampa slidus, todėl sausinimas tampa malonesnis i..
10.00€ 12.00€
Gamintojas: ENZO COATINGS Prekės kodas: 019
ENZO Coatings QUICK DETAILER - tai greitas detalizatorius polimerų pagrindu, skirtas nuolatinei apsauginėmis dangomis ar vašku padengtų transporto priemonių priežiūrai. Komplekte yra pukrštukas.Galima naudoti ir ant šlapio automobilio, užpurkšti ir nuskalauti vandeniu.suteikia nedidelį patamsėjimą..
8.00€
Gamintojas: ENZO COATINGS Prekės kodas: FW01
Enzo Coatings Future Wax 100 ml karnaubo vaško (25 % tūrio)Future Wax – tai vaškas, kurio kūrime ypatingas dėmesys buvo skiriamas tiek detailing’o entuziastams, tiek specialistams, kurie vašką tepa kone kasdien, pasitenkinimui. Vaško formulėje yra 25% karnauba vaško ir natūralių po..
25.00€ 32.00€
Rodoma 1 to 12 of 33 (3 Pages)
Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Spausdami sutinku, Jūs sutinkate su mūsų privatumo politika.