Menu
Krepšelis

Rinkiniai

Gamintojas: ENZO COATINGS Prekės kodas: kingset
Automobilio priežiūros rinkinį " King set" sudaro, net 4 nuostabūs produktai už labai gerą kainą!!Sudaro:1. QUICK DETAILER - išorės priežiūros priemonė kėbului. Tinka naudoti ant šlapio paviršiaus ir ant sauso. Efektas iki 3000km. 2. IRON DIRT REMOVER - geriausias rinkoje metalo dulkių valiklis..
32.00€
Gamintojas: Ultracoat Prekės kodas: set
Ultracoat Ceramic Set yra dviejų komponentų keramikos kompozitas, skirtas apsaugoti automobilio išorę. Jis susideda iš One keraminės dangos, kuri yra atsakinga už apsaugines savybes, ir Hydro HD kvarcinės dangos, kuri garantuoja tobulą paviršiaus apdailą ir labai stiprų hidrofobiškumą. Dviejų ko..
79.00€
Gamintojas: Deturner Prekės kodas: PRESET
Šį puikųjį mūsų rinkinį sudaro, net 6 skirtingos priežiūros priemonės .. Dauguma Deturner priežiūros priemonių yra saugios gamtai!! Tai labai aktualu šiuo metu... Todėl naudojant deturner šampūnus, aktyvias putas ir kitas priemones, jūs prisidedate prie gamtos saugojimo.Rinkinį sudaro: Hydro Gl..
59.20€
Gamintojas: Deturner Prekės kodas: 2122
DETURNER Interior Set  Automobilio salono valymo ir impregnavimo komplektas su priedais.Premium prekės ženklas, bei prabanga kvepianti pakuotė nepaliks abejingų.Komplekte yra:PARUOŠTA VIDAUS VALYMO PRIEMONĖ 250MLVIDAUS IMPREGNANTAS 250MLŠepetėlis BALTAS 21MMAPPLIKTORIUSMIKROPLUOŠTO ŠLUOSTĖ.&nb..
21.99€
Gamintojas: Deturner Prekės kodas: 2423
Deturner Leather Set Visų rūšių odos valymo ir impregnavimo rinkinys su priedais. Komplekte yra:ODOS VALYMO PRIEMONĖ 250MLODOS APSAUGA 250MLODOS VALYMO ŠEPETĖLISAPLIKTORIUSMIKROPLUOŠTO ŠLUOSTĖ. Odos valiklisSaugus paruoštas valyti odinius automobilio apmušalus. Produktas yra par..
22.99€
Gamintojas: Deturner Prekės kodas: wt
Paruoškite savo automobilį šaltajam metų laikotarpiui! Šis rinkinys puikiai tam tiks. Rinkinį sudaro:1. Deturner the only coating 30ml- keraminė danga, kuri tinka dažytiems paviršiams , bei išorės plastikams, žibintams.  Tai inovatyviausia keraminė danga rinkoje! Ji sukurta taip, kad papra..
29.99€
Gamintojas: Ultracoat Prekės kodas: setpre
Ultracoat Premium Ceramic Set yra aukščiausios kokybės  dviejų komponentų keramikos kompozitas, skirtas apsaugoti automobilio išorę. Jis susideda iš PREMIUM BOND 9H keraminės dangos, kuri yra atsakinga už apsaugines savybes, ir Hydro HD kvarcinės dangos, kuri garantuoja tobulą paviršiaus apdail..
175.00€
Gamintojas: Deturner Prekės kodas: DS
Deturner Detailing SET -  tai pagrindinis automobilio priežiūros kosmetikos rinkinys, kuriame yra net 6 produktai, kurių talpa 250 ml.Puikiai tinkantis kiekvienam "detailingo" gerbėjui, ar ieškančiam visko viename rinkinyje.  Prabangios pakuotės, bet profesionalios auto chemijos ..
33.99€
Rodoma 1 to 8 of 8 (1 Pages)
Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Spausdami sutinku, Jūs sutinkate su mūsų privatumo politika.