Menu
Krepšelis

Priedai

Prekės kodas: 3
AUŠINIMO SISTEMOS PLOVIMO PRIEMONĖ PRESTONE (0,25L) - RADIATORIAUS NUKALKINIMO PRIEMONĖ, ŠALINA KALKES, RŪDIS IR KITAS NUOSĖDAS BEI ALYVOS TERŠALUS, SAUGUS GUMINĖMS ŽARNOMS BEI VISIEMS METALAMS...
3.96€
Prekės kodas: 1009
Priedas skirtas užtikrinti optimalų hidrokompensatorių darbą. SAVYBĖS: - Išvalo vožtuvus ir alyvos pratekėjimo angas. - Sumažina hidokompensatorių skleidžiamą triukšmą. - Tinka benzininiams ir dyzeliniams varikliams. - Taip pat tinka varikliams su turbinomis ir katalizatoriais. - Tinka naudot..
7.00€
Prekės kodas: 1014
Varikliai apkraunami net ir esant normalioms važiavimo sąlygoms: važinėjimas mieste piko valandomis, važinėjimas trumpais atstumais, kamščiai. Dėl to atsiranda nuosėdos ant vožtuvų, degimo kamerų ir karbiuratoriuje. “Preparatas vožtuvų valymui” nuvalo vožtuvus, įpurškimo sistemas, kuro įsiurbimo..
3.80€
Prekės kodas: 1099
Priemonė apsaugo nuo alyvos nutekėjimo, stabdo jos lašėjimą, atstato jau sukietėjusias tarpines. Vairo stiprintuvo sistemos ortakiai, ertmės išvalomos ir taip atnaujinamos vairo stiprintuvo alyvos charakteristikos,sumažinamas triukšmo lygmuo, padidinamas eksploatacijos laikas bei sumažinamos rem..
6.50€
Rodoma 1 to 4 of 4 (1 Pages)
Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Spausdami sutinku, Jūs sutinkate su mūsų privatumo politika.