Menu
Krepšelis

Šampūnai

Gamintojas: AUTO GRAPH Detailing Prekės kodas: 1
Ar norėtumėte, kad būtų atkurta jūsų automobilio kėbulo spalva ir skaidrumas? Išbandykite ALEXANDRITE organinių rūgščių šampūną! Labai koncentruotas – sumaišykite tik 25-50 ml su 10L vandens. Švelnus dažytam paviršiui, negailestingas nešvarumams. Sudėtyje yra organinių rūgščių, kurios apsaugo nu..
9.99€
Gamintojas: ProElite & Elite Detailer Prekės kodas: 058
Automobilinis šampūnas su vašku Brillant Shampoo, itin koncentruotas, itin efektyvus automobilinis šampūnas su vašku! Preparatas yra visiškai saugus ir gali būti naudojamas rankiniu būdu plaunant visų tipų transporto priemonių paviršius. Priemonė nepalieka dėmių ir purvų, o papildo..
4.60€
Gamintojas: Deturner Prekės kodas: 06-05
Inovatyvus šampūnas su SiO2 dalelėmis , idealiai tinkantis automobilių priežiūrai, apsaugotais keraminėmis dangomis. Didelis SiO 2 kiekis sukuria betarpišką hidrofobinį sluoksnį ant paviršių, tokių kaip kėbulas, ratlankiai, stiklas ir plastikas. Priemonė turi neutralų pH..
11.99€
Prekės kodas: 32
Ceramic SOAP – SiO₂ užpiltas hidrofobinis šampūnas.Keraminis muilas yra labai hidrofobiškas, koncentruotas šampūnas, kuriame yra daug SiO₂. Idealiai tinka automobilių, padengtų keraminėmis dangomis, vaškais, PPF plėvele ir vinilo plėvele, priežiūrai, ant kurių žymiai padidina blizg..
14.99€
Gamintojas: Deturner Prekės kodas: 33
DETURNER Fluo Foam Yellow Green Koncentruotos aktyvios putos, naudojamos išankstiniam plovimui ir nešvarumų minkštinimui. Jo pranašumas yra neutralus pH ir kenksmingų medžiagų trūkumas. Jis nepažeidžia padengtų dangų ir vaškų, ypač pagamintų iš natūralių ingredientų, o tai leidžia ..
7.30€
Gamintojas: Deturner Prekės kodas: 31
DETURNER Shampoo Sprayer Proveržis automobilių priežiūros srityje, šampūnas automatiškai maišomas purkštuve, prijungtame prie vandens tiekimo. Purškimas efektyviai pašalina visus nešvarumus, o gautos putos suteikia didelį slydimą plaunant su pirštine, pašalina įbrėžimų susidarymą.Visos ..
13.99€
Gamintojas: Deturner Prekės kodas: 34
Deturner Sour Shampoo & Foam  Tai yra efektyvus ir inovatyvus produktas, skirtas naudoti kaip automobilių šampūnas arba aktyvios rūgšties putos, idealiai tinkantis dangomis ir vašku apsaugotų lakų priežiūrai. Suminkština nešvarumus ir efektyviai tirpdo atmosferos bei kalkių nu..
6.99€
Gamintojas: Ultracoat Prekės kodas: 366
Master Wash Aktyvios putos -yra universalus ploviklis, skirtas jūsų automobilio išorės priežiūrai. Jis labai universalus – puikiai tiks plauti kėbulą , ratlankius, plastiką ir net variklio skyrių. „Master Wash“ pirmiausia turi didelia veikimo galia. Puikiai tinka greitam plovimui ir kaip išanksti..
8.60€
Gamintojas: ENZO COATINGS Prekės kodas: 006
Enzo Coatings CAR SOAP - šampūnas puikiai  tinka dangomis padengtų paviršių plovimui. Dėl kruopščiai atrinktų ingredientų jis efektyviai plauna kėbulą. Puikiai „atima“ nešvarumus, nuo dangų, atkuria hidrofobiškumą. Nuostabaus marcipanų kvapo. 1000: 1 koncentruotas šampūna..
7.30€
Gamintojas: Ultracoat Prekės kodas: 04
Citrusais kvepiantis ir labai koncentruotas automobilinis šampūnas skirtas aktyviam automobilio plovimui. Jis pasižymi stipriomis riebalus šalinančiomis savybėmis, todėl daugelis mūsų partnerių jį naudoja prieš dengdami apsaugines dangas ir vaškus. Jis labai efektyviai pašalina poliravimo pastų ..
8.60€
Gamintojas: Deturner Prekės kodas: 31-10
Koncentruotas didelio efektyvumo šampūnas skirtas automobilių plovimui. Dėl neutralaus pH jis yra saugus bet kokiam apsaugotam paviršiui ir bus veiksmingas nuolatinės priežiūros metu. Tirpina nešvarumus ir pašalina nešvarumus nuo dažų paviršiaus. Gausus putojimas užtikrina didelį ..
6.49€
Gamintojas: SWAG Detailing Prekės kodas: 2226978
SWAG NEUTRALUS ŠAMPŪNAS SNS yra profesionalus neutralaus pH automobilinis šampūnas, pagrįstas pasirinktomis, paviršiui saugiomis veikliosiomis medžiagomis. Agentas buvo sukurtas AD Studios ir Auto Cosmetics entuziastams, kuriems reikia optimizuoti rankinį transporto priemonių plovimą...
4.99€
Rodoma 1 to 12 of 16 (2 Pages)
Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Spausdami sutinku, Jūs sutinkate su mūsų privatumo politika.