Menu
Krepšelis

Šampūnai

Gamintojas: Deturner Prekės kodas: 06-05
Inovatyvus šampūnas su SiO2 dalelėmis , idealiai tinkantis automobilių priežiūrai, apsaugotais keraminėmis dangomis. Didelis SiO 2 kiekis sukuria betarpišką hidrofobinį sluoksnį ant paviršių, tokių kaip kėbulas, ratlankiai, stiklas ir plastikas. Priemonė turi neutralų pH..
11.99€
Gamintojas: ProElite & Elite Detailer Prekės kodas: 019
DETAILING SHAMPOO BANANA Stiprios koncentracijos, neutralaus pH ir bananų kvapo šampūnas. Sukuria tirštas ir standžias aktyvias putas, puikiai minkštinančias nešvarumus . Dėl didelio aktyvių medžiagų kiekio idealiai pašalina visus nešvarumus ir užtikrina optimalų kempinių ir plovimo pirštinių slydim..
5.50€
Gamintojas: Deturner Prekės kodas: 33
DETURNER Fluo Foam Yellow Green Koncentruotos aktyvios putos, naudojamos išankstiniam plovimui ir nešvarumų minkštinimui. Jo pranašumas yra neutralus pH ir kenksmingų medžiagų trūkumas. Jis nepažeidžia padengtų dangų ir vaškų, ypač pagamintų iš natūralių ingredientų, o tai leidžia ..
7.30€
Gamintojas: Deturner Prekės kodas: 31
DETURNER Shampoo Sprayer Proveržis automobilių priežiūros srityje, šampūnas automatiškai maišomas purkštuve, prijungtame prie vandens tiekimo. Purškimas efektyviai pašalina visus nešvarumus, o gautos putos suteikia didelį slydimą plaunant su pirštine, pašalina įbrėžimų susidarymą.Visos ..
13.99€
Gamintojas: Deturner Prekės kodas: 34
Deturner Sour Shampoo & Foam  Tai yra efektyvus ir inovatyvus produktas, skirtas naudoti kaip automobilių šampūnas arba aktyvios rūgšties putos, idealiai tinkantis dangomis ir vašku apsaugotų lakų priežiūrai. Suminkština nešvarumus ir efektyviai tirpdo atmosferos bei kalkių nu..
6.99€
Gamintojas: Ultracoat Prekės kodas: 366
Master Wash yra universalus ploviklis, skirtas jūsų automobilio išorės priežiūrai. Jis labai universalus – puikiai tiks plauti kėbulą , ratlankius, plastiką ir net variklio skyrių. „Master Wash“ pirmiausia turi didelia veikimo galia. Puikiai tinka greitam plovimui ir kaip išankstinis plovimas (p..
8.60€
Gamintojas: ENZO COATINGS Prekės kodas: 006
Enzo Coatings CAR SOAP - šampūnas puikiai  tinka dangomis padengtų paviršių plovimui. Dėl kruopščiai atrinktų ingredientų jis efektyviai plauna kėbulą. Puikiai „atima“ nešvarumus, nuo dangų, atkuria hidrofobiškumą. Nuostabaus marcipanų kvapo. 1000: 1 koncentruotas šampūna..
6.30€
Gamintojas: Ultracoat Prekės kodas: 04
Citrusais kvepiantis ir labai koncentruotas automobilinis šampūnas skirtas aktyviam automobilio plovimui. Jis pasižymi stipriomis riebalus šalinančiomis savybėmis, todėl daugelis mūsų partnerių jį naudoja prieš dengdami apsaugines dangas ir vaškus. Jis labai efektyviai pašalina poliravimo pastų ..
8.60€
Gamintojas: Deturner Prekės kodas: 31-10
Koncentruotas didelio efektyvumo šampūnas skirtas automobilių plovimui. Dėl neutralaus pH jis yra saugus bet kokiam apsaugotam paviršiui ir bus veiksmingas nuolatinės priežiūros metu. Tirpina nešvarumus ir pašalina nešvarumus nuo dažų paviršiaus. Gausus putojimas užtikrina didelį ..
6.49€
Rodoma 1 to 9 of 9 (1 Pages)
Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Spausdami sutinku, Jūs sutinkate su mūsų privatumo politika.