Menu
Krepšelis

Šampūnai

Gamintojas: AUTO GRAPH Detailing Prekės kodas: 1
Ar norėtumėte, kad būtų atkurta jūsų automobilio kėbulo spalva ir skaidrumas? Išbandykite ALEXANDRITE organinių rūgščių šampūną! Labai koncentruotas – sumaišykite tik 25-50 ml su 10L vandens. Švelnus dažytam paviršiui, negailestingas nešvarumams. Sudėtyje yra organinių rūgščių, kurios apsaugo nu..
12.98€
Gamintojas: ProElite & Elite Detailer Prekės kodas: 058
Automobilinis šampūnas su vašku Brillant Shampoo, itin koncentruotas, itin efektyvus automobilinis šampūnas su vašku! Preparatas yra visiškai saugus ir gali būti naudojamas rankiniu būdu plaunant visų tipų transporto priemonių paviršius. Priemonė nepalieka dėmių ir purvų, o papildo..
6.00€
Gamintojas: Deturner Prekės kodas: 06-05
Inovatyvus šampūnas su SiO2 dalelėmis , idealiai tinkantis automobilių priežiūrai, apsaugotais keraminėmis dangomis. Didelis SiO 2 kiekis sukuria betarpišką hidrofobinį sluoksnį ant paviršių, tokių kaip kėbulas, ratlankiai, stiklas ir plastikas. Priemonė turi neutralų pH..
11.90€
Gamintojas: AUTO GRAPH Detailing Prekės kodas: TFR
CITRINE TFR idealiai tinka kaip išankstinis plovimas. Dėl šarminio pH jis greitai nuvalys išorinius paviršius nuo sunkiausių nešvarumų, nuriebalins ir paruoš pagrindiniam plovimui. Jis yra saugus visiems kėbulo komponentams. Dėl didelės koncentracijos skiedimą galima pritaikyti prie nešvarumų st..
12.50€
Gamintojas: Deturner Prekės kodas: CAKSH1L
Koncentruotas, efektyvus automobilių plovimo šampūnas. Dėl neutralaus pH jis yra saugus bet kokiam apsaugotam paviršiui ir bus veiksmingas nuolatinės priežiūros metu. Tirpina nešvarumus ir pašalina nešvarumus nuo kėbulo. Gausus putojimas užtikrina didelį slydimą ir sumažina įbrėžimų r..
10.90€
Gamintojas: Deturner Prekės kodas: COSH1L
Koncentruotas, efektyvus automobilių plovimo šampūnas. Dėl neutralaus pH jis yra saugus bet kokiam apsaugotam paviršiui ir bus veiksmingas nuolatinės priežiūros metu. Tirpina nešvarumus ir pašalina nešvarumus nuo kėbulo. Gausus putojimas užtikrina didelį slydimą ir sumažina įbrėži..
10.90€
Gamintojas: Deturner Prekės kodas: 33
DETURNER Fluo Foam Yellow Green Koncentruotos aktyvios putos, naudojamos išankstiniam plovimui ir nešvarumų minkštinimui. Jo pranašumas yra neutralus pH ir kenksmingų medžiagų trūkumas. Jis nepažeidžia padengtų dangų ir vaškų, ypač pagamintų iš natūralių ingredientų, o tai leidžia ..
7.30€
Gamintojas: Deturner Prekės kodas: 31
DETURNER Shampoo Sprayer Proveržis automobilių priežiūros srityje, šampūnas automatiškai maišomas purkštuve, prijungtame prie vandens tiekimo. Purškimas efektyviai pašalina visus nešvarumus, o gautos putos suteikia didelį slydimą plaunant su pirštine, pašalina įbrėžimų susidarymą.Visos ..
13.99€
Gamintojas: Deturner Prekės kodas: 34
Deturner Sour Shampoo & Foam  Tai yra efektyvus ir inovatyvus produktas, skirtas naudoti kaip automobilių šampūnas arba aktyvios rūgšties putos, idealiai tinkantis dangomis ir vašku apsaugotų lakų priežiūrai. Suminkština nešvarumus ir efektyviai tirpdo atmosferos bei kalkių nu..
6.40€
Gamintojas: Ultracoat Prekės kodas: 366
Master Wash Aktyvios putos -yra universalus ploviklis, skirtas jūsų automobilio išorės priežiūrai. Jis labai universalus – puikiai tiks plauti kėbulą , ratlankius, plastiką ir net variklio skyrių. „Master Wash“ pirmiausia turi didelia veikimo galia. Puikiai tinka greitam plovimui ir kaip išanksti..
5.50€ 8.60€
Gamintojas: ENZO COATINGS Prekės kodas: 006
Enzo Coatings CAR SOAP - šampūnas puikiai  tinka dangomis padengtų paviršių plovimui. Dėl kruopščiai atrinktų ingredientų jis efektyviai plauna kėbulą. Puikiai „atima“ nešvarumus, nuo dangų, atkuria hidrofobiškumą. Nuostabaus marcipanų kvapo. 1000: 1 koncentruotas šampūna..
9.00€
Gamintojas: Deturner Prekės kodas: 31-10
Koncentruotas didelio efektyvumo šampūnas skirtas automobilių plovimui. Dėl neutralaus pH jis yra saugus bet kokiam apsaugotam paviršiui ir bus veiksmingas nuolatinės priežiūros metu. Tirpina nešvarumus ir pašalina nešvarumus nuo dažų paviršiaus. Gausus putojimas užtikrina didelį ..
6.49€
Rodoma 1 to 12 of 17 (2 Pages)
Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Spausdami sutinku, Jūs sutinkate su mūsų privatumo politika.