Menu
Krepšelis

Prietaisų skydeliams/plastikams

Gamintojas: Deturner Prekės kodas: xm20
Deturner interjero valiklis Christmas Edition 500ml  Deturner Interior Cleaner limited Edition – produktas, sukurtas visų automobilio vidaus paviršių valymui. Paruošta specialiai artėjančioms Kalėdoms, papuošta kalėdine etikete. Be to, kad bus naudojamas automobilyje, jis t..
8.50€
Gamintojas: AUTO GRAPH Detailing Prekės kodas: 5555
Auto Graph Amber All Purpose Cleaner – labai koncentruotas daugiafunkcinis produktas, skirtas pašalinti nešvarumus iš automobilio išorės ir vidaus. Stiprus ir efektyvus. Ypač gerai susidoroja su riebiais nešvarumais. Rekomenduojama koncentracija, priklausomai nuo nešvarumų po..
9.20€
Gamintojas: Deturner Prekės kodas: 21
Deturner Interior dressing 500mlJis maitina visus automobilio viduje esančius paviršius, tokius kaip plastikas, vinilas ir guma. Pagrindinė jo užduotis – pagerinti plastikinių elementų spalvą ir jų prižiūra. Jame nėra tirpiklių, o formulė paremta natūraliais ingredientais, kurių dėka vi..
10.65€
Gamintojas: Deturner Prekės kodas: 2122
DETURNER Interior Set  Automobilio salono valymo ir impregnavimo komplektas su priedais.Premium prekės ženklas, bei prabanga kvepianti pakuotė nepaliks abejingų.Komplekte yra:PARUOŠTA VIDAUS VALYMO PRIEMONĖ 250MLVIDAUS IMPREGNANTAS 250MLŠepetėlis BALTAS 21MMAPPLIKTORIUSMIKROPLUOŠTO ŠLUOSTĖ.&nb..
21.90€
Gamintojas: Deturner Prekės kodas: 22
Deturner ready interior cleaner Paruoštas ir efektyvus produktas, skirtas valyti interjero elementus, tokius kaip plastikas, vinilas, apmušalai ir net oda. Jis turi antibakterinių savybių. Dėl neutralaus pH ir jokių kenksmingų medžiagų jis yra saugus visiems paviršiams. Jis le..
8.50€
Prekės kodas: 92598
Rinkinį sudaro: Valymo šepetysKvepalai automobiliams ir kambariams Naujas automobilisAngel automobilis ir kambario oro gaiviklis buteliukeVyšnių kvapo oro gaiviklis Drėgnos servetėlės ​​kabinai, Naujo automobilio kvapas - 2 vntDrėgnos servetėlės ​​kabinos kvapui Vanilla - 2 vntLangų valymo..
9.99€
Gamintojas: Ultracoat Prekės kodas: 01
FRESH MAKER - Visų viduje esančių paviršių valiklis.Fresh Maker yra universalus valiklis, skirtas visoms automobilio vidaus dalims prižiūrėti. Iš kitų vidaus valiklių gaminys išsiskiria tuo, kad jį galima naudoti ant plastikinių elementų, prietaisų skydelio, taip pat ant stiklo, ant kurio nepalie..
8.99€
Gamintojas: AUTO GRAPH Detailing Prekės kodas: 2589
Ieškote produkto, kuris valo ir prižiūri visus automobilio viduje esančius paviršius – plastiką, tekstilę, aksomą, medį, odą ar Alcantara? Tai mūsų HELIODOR interior detailer! Pašalina nešvarumus, todėl paviršius atrodo natūraliai. Sukuria antistatinį sluoksnį, kuris sulėtina dulkių k..
13.00€
Gamintojas: ENZO COATINGS Prekės kodas: enzomat
Pasirinktos sudedamosios dalys leido mums sukurti produktą, kuris apsaugo plastiką transporto priemonės viduje iki 1 mėnesio. Po naudojimo medžiagos įgauna naują išvaizdą. Priklausomai nuo medžiagos tipo, gaminys suteikia satininį arba šiek tiek matinį efektą. Malonus kvapas. Nuo ..
17.50€
Gamintojas: Deturner Prekės kodas: 26-05
Matinis pienelis vidaus plastikui. Jis maitina ir apsaugo paviršius nuo UV spindulių, palikdamas natūralų matinį paviršių su vidutinio atspalvio laipsniu. Veiksmingas ir lengvai tepamas, paliks antistatinį paviršių. Tinka ir lygiems paviršiams, nes nepalieka dryžių. Naudojimo ..
9.50€
Gamintojas: Deturner Prekės kodas: 27-05
 Produktas, skirtas atnaujinti visus automobilio elementus, įskaitant LCD ekranus, skirtas kasdienei ir greitai priežiūrai. Jis susidoros su nedideliais nešvarumais, todėl paviršiai bus matomai patamsėję ir matiniai. Jis valo, apsaugo ir sumažina dulkių nuosėdas vienu žingsniu.&nb..
7.49€
Gamintojas: Nanotehn:q Prekės kodas: 00005
Relive yra paruoštas naudoti skystis, skirtas greitam kasdieniniam atgaivinimui ir transporto priemonių salonų apsaugai. Šis produktas pašalina visus smulkius nešvarumus, palikdamas satino apdailą ant įvairių automobilio viduje esančių paviršių, tokių kaip plastikas, guma, vinilas, chromas, aliu..
16.50€
Rodoma 1 to 12 of 18 (2 Pages)
Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Spausdami sutinku, Jūs sutinkate su mūsų privatumo politika.