Menu
Krepšelis

Prietaisų skydeliams/plastikams

Gamintojas: Ultracoat Prekės kodas: 000
yra kelių paviršių ir labai koncentruotas valymo produktas. Priklausomai nuo pasirinktos koncentracijos, jis puikiai tinka išorinių ir vidinių transporto priemonių komponentų valymui.Veiksmingai tirpdo nešvarumus ir atskiria juos nuo paviršiaus, todėl valymas yra greitas ir lengvas. APC+ yra laba..
7.50€
Gamintojas: Deturner Prekės kodas: 21
Deturner Interior dressing 500mlJis maitina visus automobilio viduje esančius paviršius, tokius kaip plastikas, vinilas ir guma. Pagrindinė jo užduotis – pagerinti plastikinių elementų spalvą ir jų prižiūra. Jame nėra tirpiklių, o formulė paremta natūraliais ingredientais, kurių dėka vi..
10.65€
Gamintojas: Deturner Prekės kodas: 2122
DETURNER Interior Set  Automobilio salono valymo ir impregnavimo komplektas su priedais.Premium prekės ženklas, bei prabanga kvepianti pakuotė nepaliks abejingų.Komplekte yra:PARUOŠTA VIDAUS VALYMO PRIEMONĖ 250MLVIDAUS IMPREGNANTAS 250MLŠepetėlis BALTAS 21MMAPPLIKTORIUSMIKROPLUOŠTO ŠLUOSTĖ.&nb..
21.99€
Gamintojas: Deturner Prekės kodas: 22
Deturner ready interior cleaner Paruoštas ir efektyvus produktas, skirtas valyti interjero elementus, tokius kaip plastikas, vinilas, apmušalai ir net oda. Jis turi antibakterinių savybių. Dėl neutralaus pH ir jokių kenksmingų medžiagų jis yra saugus visiems paviršiams. Jis le..
8.50€
Gamintojas: ENZO COATINGS Prekės kodas: 006
 Pasirinktos sudedamosios dalys leido mums sukurti produktą, kuris apsaugo plastiką transporto priemonės viduje iki 1 mėnesio. Po naudojimo plastikai įgauna naują išvaizdą. Gaminys, priklausomai nuo medžiagos tipo, suteikia satininį arba šiek tiek blizgantį efektą. Malonus BU..
9.99€
Gamintojas: Ultracoat Prekės kodas: 01
FRESH MAKER - Visų viduje esančių paviršių valiklis.Fresh Maker yra universalus valiklis, skirtas visoms automobilio vidaus dalims prižiūrėti. Iš kitų vidaus valiklių gaminys išsiskiria tuo, kad jį galima naudoti ant plastikinių elementų, prietaisų skydelio, taip pat ant stiklo, ant kurio nepalie..
8.99€
Gamintojas: Deturner Prekės kodas: 26-05
Matinis pienelis vidaus plastikui. Jis maitina ir apsaugo paviršius nuo UV spindulių, palikdamas natūralų matinį paviršių su vidutinio atspalvio laipsniu. Veiksmingas ir lengvai tepamas, paliks antistatinį paviršių. Tinka ir lygiems paviršiams, nes nepalieka dryžių. Naudojimo ..
9.50€
Gamintojas: Ultracoat Prekės kodas: 64
Interior Q-Detailer yra produktas, naudojamas transporto priemonių salonams valyti ir apsaugoti. Idealiai tinka plastikų, prietaisų skydelių ir lakuotų paviršių priežiūrai, ant kurių nepalieka jokių dryžių. Jis turi malonų pieniško šokolado aromatą. Paviršiai, apdoroti mūsų „Interior Q-Detaile..
10.30€
Gamintojas: Deturner Prekės kodas: 27-05
 Produktas, skirtas atnaujinti visus automobilio elementus, įskaitant LCD ekranus, skirtas kasdienei ir greitai priežiūrai. Jis susidoros su nedideliais nešvarumais, todėl paviršiai bus matomai patamsėję ir matiniai. Jis valo, apsaugo ir sumažina dulkių nuosėdas vienu žingsniu.&nb..
7.49€
Prekės kodas: 367241
IŠPARDAVIMAS!!! SONAX matinis prietaisų skydelio valiklis Cherry KickTai - speciali priemonė plastmasinių detalių automobilio salone priežiūrai ir valymui. Valiklis valo, apsaugo ir išlaiko matinį paviršių ir pirminę visų automobilio salone esančių plastmasinių detalių struktūrą. Priemonė pasižymi d..
9.99€
Prekės kodas: APCENZ
Saugus visiems valomiems paviršiams, taip pat ir jautriems audiniams, tokiems kaip automobilių lubos. Tereikia pasirinkti tinkama skiedimo proporciją. Taip pat gaivaus kvapo, nėra smarvės, kaip dauguma panašių tipų valiklių. Tinka: visiems vidaus paviršiams, plastikas, veliūras, alcantara, oda, medž..
12.99€
Rodoma 1 to 11 of 11 (1 Pages)
Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Spausdami sutinku, Jūs sutinkate su mūsų privatumo politika.