Menu
Krepšelis

Išorės plastikų atnaujintojai/juodintojai

Gamintojas: Ultracoat Prekės kodas: 000
yra kelių paviršių ir labai koncentruotas valymo produktas. Priklausomai nuo pasirinktos koncentracijos, jis puikiai tinka išorinių ir vidinių transporto priemonių komponentų valymui.Veiksmingai tirpdo nešvarumus ir atskiria juos nuo paviršiaus, todėl valymas yra greitas ir lengvas. APC+ yra laba..
6.99€ 7.50€
Gamintojas: ProElite & Elite Detailer Prekės kodas: 3333
Padangų juodinimo priemonė – Black Gum yra itin efektyvus ir profesionalus produktas, skirtas transporto priemonių padangų priežiūrai ir apsaugai. Labai patvarus, greitas ir ilgai išliekantis preparatas, suteikiantis šlapios padangos efektą. Gaminį galima naudoti ant šlapio paviršiaus,..
9.99€
CARBON 15ml / 30ml CARBON 15ml / 30ml
Išankstinis užsakymas
Gamintojas: Ultracoat Prekės kodas: carb
Ultracoat Carbon – tai naujos kartos keraminė danga, skirta visiems dažytiems paviršiams. Naudojant SiO2 ir gerai parinktų angliavandenilių derinį, mes pasiekėme precedento neturintį dangos hidrofobiškumo ir lankstumo lygį, kuris efektyviai apsaugo jūsų dažus 12 mėnesių po padengimo.Produkto naud..
27.95€
Gamintojas: Deturner Prekės kodas: 12
Deturner Tire Dressing Skirtas padangoms ir išoriniams plastikams impregnuoti ir apsaugoti. Formulė yra vandens ir SiO2 pagrindu , todėl joje nėra tirpiklių. Atkuria gaivią juodą išvaizdą ir suteikia satino apdailą. Kreminė konsistencija leidžia kremui gražiai ir tolygiai..
10.50€ 12.40€
Juodų detalių atnaujinimo priemonė Lesta 500ml
Išankstinis užsakymas
Prekės kodas: LES-AKL-XBLAC/0.5
Preparatas, į kurio sudėtį įeina juodas pigmentas suteikia naują išvaizdą visiems išorėje esantiems plastiko, vinilo, gumos paviršiams. Sudėtyje esantis juodas pigmentas išsaugo gražią paviršiaus išvaizdą ir suteikia ilgalaikę apsaugą nuo išblukimo ir įtrūkimų. Tirštas gelis, skirtas atnaujinti pada..
3.99€
Gamintojas: ProElite & Elite Detailer Prekės kodas: 9999
Plastic EXT DressingAtogrąžų vaisių kvapo išorinių plastikų atnaujintojas. Atkuria buvusią plastikinių elementų išvaizdą, išryškina spalvos gylį ir apsaugo elementus nuo spalvos praradimo. Palieka ilgalaikį hidrofobinį poveikį.Užtepkite ant švaraus ir sauso paviršiaus aplikatoriumiTolygi..
10.25€
Gamintojas: ENZO COATINGS Prekės kodas: 6987
ENZO Coatings SiO2 WAX 40g  yra hibridinis vaškas, susidedantis iš karnauba ir montana, bei sintetinių priedų.Taip pat puikiai tinka kaip apsauga žibintams, po poliravimo.Užsandarina lako poras, sukurdamas apsauginį barjerą nuo kenksmingų veiksnių. Naudojant geriausius priedus ..
17.00€ 24.70€
Swag EXTERIOR PLASTIC TIRE DRESSING V2 250ml Swag EXTERIOR PLASTIC TIRE DRESSING V2 250ml
Išankstinis užsakymas
Gamintojas: SWAG Detailing Prekės kodas: 22589
SEPTD yra profesionalus hidrofobinis gelis, skirtas transporto priemonių išorinių elementų, pagamintų iš plastiko ir gumos, priežiūrai. Šį unikalų gelį sukūrėme visiems PRO Studios ir Auto Cosmetics entuziastams, ieškantiems veiksmingos priemonės padangų paviršiui ir plastikiniams kėbulo e..
8.90€
Rodoma 1 to 8 of 8 (1 Pages)
Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Spausdami sutinku, Jūs sutinkate su mūsų privatumo politika.