Menu
Krepšelis

Išorės plastikų atnaujintojai/juodintojai

Gamintojas: Ultracoat Prekės kodas: 000
yra kelių paviršių ir labai koncentruotas valymo produktas. Priklausomai nuo pasirinktos koncentracijos, jis puikiai tinka išorinių ir vidinių transporto priemonių komponentų valymui.Veiksmingai tirpdo nešvarumus ir atskiria juos nuo paviršiaus, todėl valymas yra greitas ir lengvas. APC+ yra laba..
7.50€
Gamintojas: Ultracoat Prekės kodas: carb
Ultracoat Carbon – tai naujos kartos keraminė danga, skirta visiems dažytiems paviršiams. Naudojant SiO2 ir gerai parinktų angliavandenilių derinį, mes pasiekėme precedento neturintį dangos hidrofobiškumo ir lankstumo lygį, kuris efektyviai apsaugo jūsų dažus 12 mėnesių po padengimo.Produkto naud..
27.95€
Gamintojas: Deturner Prekės kodas: 12
Deturner Tire Dressing 500mlSkirtas padangoms ir išoriniams plastikams impregnuoti ir apsaugoti. Formulė yra vandens ir SiO2 pagrindu , todėl joje nėra tirpiklių. Atkuria gaivią juodą išvaizdą ir suteikia satino apdailą. Kreminė konsistencija leidžia kremui gražiai ir tolygiai..
12.55€
Prekės kodas: LES-AKL-XBLAC/0.5
Preparatas, į kurio sudėtį įeina juodas pigmentas suteikia naują išvaizdą visiems išorėje esantiems plastiko, vinilo, gumos paviršiams. Sudėtyje esantis juodas pigmentas išsaugo gražią paviršiaus išvaizdą ir suteikia ilgalaikę apsaugą nuo išblukimo ir įtrūkimų. Tirštas gelis, skirtas atnaujinti pada..
3.99€
Prekės kodas: 10603
Plastmasinių detalių juodiklis "BONO BLACK" - padangoms, buferiams, spoileriams ir kitoms juodoms eksterjero detalėms juodinti. Valo ir sugrąžina orginalią spalvą...
3.99€
Gamintojas: ENZO COATINGS Prekės kodas: 6987
ENZO Coatings SiO2 WAX 40g  yra hibridinis vaškas, susidedantis iš karnauba ir montana, bei sintetinių priedų.Taip pat puikiai tinka kaip apsauga žibintams, po poliravimo.Užsandarina lako poras, sukurdamas apsauginį barjerą nuo kenksmingų veiksnių. Naudojant geriausius priedus ..
19.00€ 23.00€
Rodoma 1 to 6 of 6 (1 Pages)
Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Spausdami sutinku, Jūs sutinkate su mūsų privatumo politika.