Menu
Krepšelis

Išorės kėbulo priežiūros priemonės

Gamintojas: AUTO GRAPH Detailing Prekės kodas: 5555
Auto Graph Amber All Purpose Cleaner – labai koncentruotas daugiafunkcinis produktas, skirtas pašalinti nešvarumus iš automobilio išorės ir vidaus. Stiprus ir efektyvus. Ypač gerai susidoroja su riebiais nešvarumais. Rekomenduojama koncentracija, priklausomai nuo nešvarumų po..
8.50€
Gamintojas: Ultracoat Prekės kodas: 000
Bead Prince – Extremely Hydrophobic Wet CoatBead Prince yra labai hidrofobinis SiO2 pagrindu pagamintas produktas, skirtas naudoti ant šlapių automobilių dalių. Puikiai tinka naudoti kaip savarankiška apsauga ir vaškų bei apsauginių dangų stiprinimui, kas papildomai padidina hidrofobinį poveikį.M..
14.50€
Gamintojas: ENZO COATINGS Prekės kodas: 009
ENZO Coating Black Wax yra hibridinis vaškas, susidedantis iš karnaubo vaško, sintetinių vaškų ir SiO2 kvarco. Produktas pasižymi labai paprastu uždėjimu, be rūpesčių gali pasidengti, net ir nepatyręs žmogus.  Black Wax pasižymi spalvos patamsėjimu, nedidelių trūkumų maskavimu ir puikiu hidr..
24.70€
Gamintojas: Ultracoat Prekės kodas: 03
Ceramic Q-Detailer – Quick & Slick Hydrophobic SprayCeramic Q-Detailer yra gaminys su dideliu SiO2 kiekiu, skirtas greitai ir efektyviai prižiūrėti dažus ir kitus automobilio išorinius elementus. Puikiai tinka kaip vienkartinė apsauga ir kaip produktas, skirtas nuolatinei keraminių dangų prie..
12.99€
Gamintojas: Deturner Prekės kodas: 03
Deturner Solid Wax Carnauba & Quartz 50g Sukurtas natūralių vaškų, kuriuose vyrauja karnauba, pagrindu, praturtintas silikatais ir sintetiniais priedais, kurie pagerina ilgaamžiškumą. Tai suteikia hidrofobinį efektą, kurį mums suteikia dangos, taip pat natūralių vaškų dėka atgaiviną ir..
18.99€
Gamintojas: Deturner Prekės kodas: 01
Iš karto suteikia blizgesį ir apsaugo laką. Dėl įspūdingo slidumo ir didelio hidrofobinio vandens poveikio paviršiai tampa mažiau jautrūs nešvarumams. Jis greitai išgaruoja nepalikdamas dryžių, todėl jį naudoti paprasta ir lengva. Galima naudoti ant paviršių, padengtų keramine dan..
12.00€
Gamintojas: Deturner Prekės kodas: 05
Deturner Finish Quick Detailer  Pagrindinis automobilio kėbulo priežiūros produktas. Dirbti su juo malonu ir lengva, nes labai gerai pavyksta ir perteklius išgaruoja savaime. Dėl to jis be jokių problemų susidoroja su reikliausiais lakais. Jis pašalina kieto vandens pėdsak..
7.50€
Gamintojas: Deturner Prekės kodas: 02
Skystas vaškas aukščiausios kokybės Carnauba T1 vaško ir silikoninės emulsijos pagrindu. Šie ingredientai užtikrina efektyvų blizgesį, pastebimą slidumą ir ilgalaikę dažų apsaugą vandens lašelio efektu.Jis gali patamsinti reikliausius lakus, taip užmaskuodamas mikro įbrėžimus. Skysta produ..
12.99€
Gamintojas: Deturner Prekės kodas: 04
Deturner Wet coat Greito hidrofobinio poveikio danga, purškiama ant švaraus ir šlapio paviršiaus, siekiant apsaugoti ir pagerinti blizgesį. Padidina dangų, vaškų hidrofobines savybes arba veikia kaip nepriklausoma apsauga. Paviršius tampa slidus, todėl sausinimas tampa malonesnis i..
12.00€
Gamintojas: ENZO COATINGS Prekės kodas: 019
ENZO Coatings QUICK DETAILER - tai greitas detalizatorius polimerų pagrindu, skirtas nuolatinei apsauginėmis dangomis ar vašku padengtų transporto priemonių priežiūrai. Komplekte yra pukrštukas.Galima naudoti ir ant šlapio automobilio, užpurkšti ir nuskalauti vandeniu.suteikia nedidelį patamsėjimą..
11.00€
Gamintojas: ENZO COATINGS Prekės kodas: FW01
Enzo Coatings Future Wax 100 ml karnaubo vaško (25 % tūrio)Future Wax – tai vaškas, kurio kūrime ypatingas dėmesys buvo skiriamas tiek detailing’o entuziastams, tiek specialistams, kurie vašką tepa kone kasdien, pasitenkinimui. Vaško formulėje yra 25% karnauba vaško ir natūralių po..
32.00€
Gamintojas: Deturner Prekės kodas: wt
Paruoškite savo automobilį šaltajam metų laikotarpiui! Šis rinkinys puikiai tam tiks. Rinkinį sudaro:1. Deturner the only coating 30ml- keraminė danga, kuri tinka dažytiems paviršiams , bei išorės plastikams, žibintams.  Tai inovatyviausia keraminė danga rinkoje! Ji sukurta taip, kad papra..
29.99€
Rodoma 1 to 12 of 22 (2 Pages)
Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Spausdami sutinku, Jūs sutinkate su mūsų privatumo politika.