Menu
Krepšelis

Išorės kėbulo priežiūros priemonės

Gamintojas: AUTO GRAPH Detailing Prekės kodas: 5555
Auto Graph Amber All Purpose Cleaner – labai koncentruotas daugiafunkcinis produktas, skirtas pašalinti nešvarumus iš automobilio išorės ir vidaus. Stiprus ir efektyvus. Ypač gerai susidoroja su riebiais nešvarumais. Rekomenduojama koncentracija, priklausomai nuo nešvarumų po..
9.20€
Gamintojas: ENZO COATINGS Prekės kodas: 009
ENZO Coating Black Wax yra hibridinis vaškas, susidedantis iš karnaubo vaško, sintetinių vaškų ir SiO2 kvarco. Produktas pasižymi labai paprastu uždėjimu, be rūpesčių gali pasidengti, net ir nepatyręs žmogus.  Black Wax pasižymi spalvos patamsėjimu, nedidelių trūkumų maskavimu ir puikiu hidr..
24.70€
Gamintojas: Ultracoat Prekės kodas: 03
Ceramic Q-Detailer – Quick & Slick Hydrophobic SprayCeramic Q-Detailer yra gaminys su dideliu SiO2 kiekiu, skirtas greitai ir efektyviai prižiūrėti dažus ir kitus automobilio išorinius elementus. Puikiai tinka kaip vienkartinė apsauga ir kaip produktas, skirtas nuolatinei keraminių dangų prie..
12.99€
Gamintojas: AUTO GRAPH Detailing Prekės kodas: TFR
CITRINE TFR idealiai tinka kaip išankstinis plovimas. Dėl šarminio pH jis greitai nuvalys išorinius paviršius nuo sunkiausių nešvarumų, nuriebalins ir paruoš pagrindiniam plovimui. Jis yra saugus visiems kėbulo komponentams. Dėl didelės koncentracijos skiedimą galima pritaikyti prie nešvarumų st..
12.50€
Gamintojas: Nanotehn:q Prekės kodas: 00005
CONQUER PPF Quick Detailer, skirtas apsauginėms ir spalvą keičiančioms plėvelėms. Conquer sukuria hidrofobinį sluoksnį, kuris prisideda prie geresnių savaiminio išsivalymo savybių. O rytinės kavos kvapas pažadins net didžiausią mieguistą. :)Naudokite ant švaraus ir sauso paviršiaus.Purkštite ant ..
21.70€
Gamintojas: Deturner Prekės kodas: 01set
Pilnas komplektas keraminės dangos dengimui ir priežiūrai. Jis pasirūpins tobulu paviršiaus nuriebalinimu ir priežiūra po kiekvieno plovimo. Komplekte taip pat yra dvi mikropluošto šluostės.Rinkini sudaro :The Only Coating 30mlPrepare 500mlCeramic Detailer 250mlMikropluošto šluostės 2vnt...
36.50€
Gamintojas: Deturner Prekės kodas: 03
Deturner Solid Wax Carnauba & Quartz 50g Sukurtas natūralių vaškų, kuriuose vyrauja karnauba, pagrindu, praturtintas silikatais ir sintetiniais priedais, kurie pagerina ilgaamžiškumą. Tai suteikia hidrofobinį efektą, kurį mums suteikia dangos, taip pat natūralių vaškų dėka atgaiviną ir..
18.90€
Gamintojas: Deturner Prekės kodas: 01
Iš karto suteikia blizgesį ir apsaugo laką. Dėl įspūdingo slidumo ir didelio hidrofobinio vandens poveikio paviršiai tampa mažiau jautrūs nešvarumams. Jis greitai išgaruoja nepalikdamas dryžių, todėl jį naudoti paprasta ir lengva. Galima naudoti ant paviršių, padengtų keramine dan..
11.90€
Gamintojas: Deturner Prekės kodas: 05
Deturner Finish Quick Detailer  Pagrindinis automobilio kėbulo priežiūros produktas. Dirbti su juo malonu ir lengva, nes labai gerai pavyksta ir perteklius išgaruoja savaime. Dėl to jis be jokių problemų susidoroja su reikliausiais lakais. Jis pašalina kieto vandens pėdsak..
7.50€
Gamintojas: Deturner Prekės kodas: 02
Skystas vaškas aukščiausios kokybės Carnauba T1 vaško ir silikoninės emulsijos pagrindu. Šie ingredientai užtikrina efektyvų blizgesį, pastebimą slidumą ir ilgalaikę dažų apsaugą vandens lašelio efektu.Jis gali patamsinti reikliausius lakus, taip užmaskuodamas mikro įbrėžimus. Skysta produ..
12.90€
Gamintojas: Deturner Prekės kodas: 04
Deturner Wet coat Greito hidrofobinio poveikio danga, purškiama ant švaraus ir šlapio paviršiaus, siekiant apsaugoti ir pagerinti blizgesį. Padidina dangų, vaškų hidrofobines savybes arba veikia kaip nepriklausoma apsauga. Paviršius tampa slidus, todėl sausinimas tampa malonesnis i..
12.00€
Gamintojas: ENZO COATINGS Prekės kodas: 019
ENZO Coatings QUICK DETAILER - tai greitas detalizatorius polimerų pagrindu, skirtas nuolatinei apsauginėmis dangomis ar vašku padengtų transporto priemonių priežiūrai. Komplekte yra pukrštukas.Galima naudoti ir ant šlapio automobilio, užpurkšti ir nuskalauti vandeniu.suteikia nedidelį patamsėjimą..
12.00€
Rodoma 1 to 12 of 22 (2 Pages)
Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Spausdami sutinku, Jūs sutinkate su mūsų privatumo politika.