Menu
Krepšelis

Aplikatoriai

Prekės kodas: N339
 aplikatorius specialiai sukurtas keramikos dangų aplikacijai. Švelni ir minkšta odos dalis puikiai tinkanti prisilietimams prie idealiai nupoliruoto paviršiaus. Taip pat tinka ekranų automobilio salone valymui..
0.50€
Prekės kodas: 6987
Mikropluošto aplikatorius, kuris tinkamas naudoti atliekant salono impregnavimo, valymo darbus.  Nuotrauka iliustracinė.   ..
2.99€
Prekės kodas: proelitblack
Labai subtilus, premium kokybės medvilninis aplikatorius vaškams ir impregnavimams. Tai užtikrina naudojimo patikimumą be pavojaus subraižyti paviršių. Labai gerai sugeria, palengvina darbą su dideliais impregnantų kiekiais.  ..
2.80€
Gamintojas: ENZO COATINGS Prekės kodas: AP11
CERAMIC SUEDE BLOCK kempinės aplikatorius,su zomšiniu audiniu, kad būtų galima tiksliai dengti dangas.8 x 4 x 4cm..
1.99€
KERAMINĖS DANGOS APLIKATORIUS CEARMIC BEAR KERAMINĖS DANGOS APLIKATORIUS CEARMIC BEAR
Išankstinis užsakymas
Gamintojas: ENZO COATINGS Prekės kodas: AP04
KERAMIKOS BLUE BEAR APLIKTORIUS, kokybiškas, kietas aplikatorius kubas su kempine tiksliam vaškų ir dangų užtepimui. Keramikai ir poliravimui. Dėl savo kompaktiškumo, puikiai telpa delne. Dėl savo kietumo Jis nesugeria užtepto preparato. Geriausią rezultatą galima pasiekti naudojant kartu su kei..
1.80€
Prekės kodas: AP14
APPLICATOR MINI WHITE BEAR mikropluoštas su kišene, subtiliu mikropluoštu apipjaustyta kempinė su praktiška kišene pirštams. Puikiai tinka paviršių impregnavimui...
2.00€
Prekės kodas: AP08
BLUE BEAR PADANGŲ APPLIKATORIUS, itin patogus naudojamas. Aukštos kokybės kempinė. Nepakeičiamas darbas su „tire dressing“(juodinimo/atnaujimo chemijomis). Plastikinis dangtelis apsaugo jūsų rankas nuo išsitepimo. Jo dėka padangų atnaujinimas itin lengvas, ir greitas. Aplikatorius Kokybe nenusile..
2.99€
Prekės kodas: AP10
BLUE BEAR stačiakampis mikropluošto APPLIKTORIUS, subtiliai apipjaustyta mikropluošto kempinė. Puikiai tinka vidaus plastikų impregnavimui (dressing), valymui.  Išorės Vaškavimui ir poliravimui.12 x 9 x 4cm..
3.50€
Rodoma 1 to 8 of 8 (1 Pages)
Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Spausdami sutinku, Jūs sutinkate su mūsų privatumo politika.