Menu
Krepšelis

Purkštuvai, tara

Prekės kodas: KA-G016
Tai itin aukštos kokybės purkštuvas, puikiai tinkantis naudoti prie automobilių detailingo ,bei namuose. Šis purkštuvas Nebijo agresyvių chemikalų. Talpa 800ml..
6.99€
Prekės kodas: BUT
Kam reikalingas putų buteliukas?1. Sutaupysite odos valiklio, nes naudojant putų buteliuką, ženkliai sumažėja skysčio sąnaudos.2. Ir su juo nepripurkšite bet kur, o tik ten  kur norėsite.Putu buteliuko spalva gali skirtis nuo esančio nuotraukoje.Puikiai tinka su:  Enzo Coatings Leather Cle..
3.90€
Prekės kodas: gun
Ilgai laukti ir Pagal lenauto užsakymą pagaminti "Handle foam gun" Jau Lietuvoje! Padaro tobulas aktyvias putas "snow" .Profesionalus, rankinis, slėginis purkštuvas, skirtas purkšti putojančias medžiagas. Pasižymi dideliu atsparumu įvairioms cheminėms medžiagoms, itin patvarus ir patogus naudoti. ..
24.99€
Prekės kodas: 10411
Profesionalus, rankinis purkštuvas su žalvariniu antgaliu.Talpa 1L..
9.99€
RANKINIS PURKŠTUVAS Venus Super HD Alkaline 1,5L
Išankstinis užsakymas
Prekės kodas: 019
Labai patogus,  profesionalus automobilinis purkštuvas profesionalaus gamintojo  KWAZAR, skirtas įvairių skysčių ir cheminių medžiagų purškimui ant mažų ir vidutinių paviršių. Tai, kad visi purkštuvų sandarikliai pagaminti iš Viton, daro juos atsparesnius šarminiams ir rūgštiniams skys..
36.00€
Prekės kodas: KA-G081
Galima naudoti aktyvioms putomsGalima naudoti (prewash) purvo tirpikliamsGalima naudoti vidaus darbams, APC ir kitos chemijosGalima Naudoti išorės darbams, variklio ,ratlankių ir kt. plovimo chemijaTaip pat ir buityje augalų laistymui ir kt. 3 antgaliai, talpa 2L, tvirtas skaidraus plastiko bak..
14.60€
Rodoma 1 to 8 of 8 (1 Pages)
Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Spausdami sutinku, Jūs sutinkate su mūsų privatumo politika.