Menu
Krepšelis

Purkštuvai, tara

Prekės kodas: 019
Aukšto spaudimo putų pistoletas. Padaro tobulas putas ant jūsų norimų paviršių (kaip bekontaktinėje plovykloje).Tvirtas pajungimo antgalis. Reguliuojasi putų paėmimo kiekis, taip pat ir purškimo diapazonas reguliuojasi.Tinka visų modelių Karcher aukšto spaudimo plovimo įrenginiams...
39.00€
Prekės kodas: BUT
Kam reikalingas putų buteliukas?1. Sutaupysite odos valiklio, nes naudojant putų buteliuką, ženkliai sumažėja skysčio sąnaudos.2. Ir su juo nepripurkšite bet kur, o tik ten  kur norėsite.Puikiai tinka su:  Enzo Coatings Leather Cleaner..
3.90€
Prekės kodas: gun
Ilgai laukti ir Pagal lenauto užsakymą pagaminti "Handle foam gun" Jau Lietuvoje! Padaro tobulas aktyvias putas "snow" .Profesionalus, rankinis, slėginis purkštuvas, skirtas purkšti putojančias medžiagas. Pasižymi dideliu atsparumu įvairioms cheminėms medžiagoms, itin patvarus ir patogus naudoti. ..
24.99€
Prekės kodas: 10411
Profesionalus, rankinis purkštuvas su žalvariniu antgaliu.Talpa 1L..
9.99€
Prekės kodas: 019
Labai patogus,  profesionalus automobilinis purkštuvas profesionalaus gamintojo  KWAZAR, skirtas įvairių skysčių ir cheminių medžiagų purškimui ant mažų ir vidutinių paviršių. Tai, kad visi purkštuvų sandarikliai pagaminti iš Viton, daro juos atsparesnius šarminiams ir rūgštiniams skys..
25.00€
Rodoma 1 to 7 of 7 (1 Pages)
Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Spausdami sutinku, Jūs sutinkate su mūsų privatumo politika.