Menu
Krepšelis

Poliravimo pastos

Prekės kodas: 10160
Didelio našumo abrazyvinė pasta, skirta vožtuvų šlifavimui. Pašalina nelygumus, nuosėdas, koroziją ir kitas vožtuvų paviršiaus apnašas. Suteikia apsaugą nuo apnašų susidarymo, atstato variklio prarastą galią, palegvina darbą. Tinka šlifuotii rankiniu būdu ir su mašinėle. Naudojimas: Ant vožtuvo ..
3.50€
Prekės kodas: AUT000006
Body Magic Surface Magic - tai  stipri, mažai dulkanti, agresyvi "mašininė" glazūra. Sukurta pašalinti grubaus polirolio paliktas žymes, smulkius drėgno šlifavimo ženklus (P2000) ir paviršiaus oksidaciją  (1500-1750 apsukos vilnos padui, 1000-1400 poroloniniam padui..
24.00€
Prekės kodas: 10429
Produktas skirtas poliruoti įvairius metalo paviršius įskaitant ratlankius, chromą, žalvarį, sidabrą, nerūdijantį plieną, aliuminį, auksą ir kt...
3.99€
Prekės kodas: 37397
Šiek tiek abrazyvinis produktas, skirtas paskutiniam poliravimo etapui, siekiant suteikti paviršiui galutinį aukštos kokybės blizgesį, vadinamąjį „veidrodžio efektą“. Pasta labai gerai pašalina poliravimo žymes ir pašalina „hologramos“ efektą, ypač ant tamsių lakų...
6.50€
Priemonė giliems įbrėžimams šalinti HD SCRATCH REPAIR | Turtle Wax
Išankstinis užsakymas
Prekės kodas: TW53167
Priemonė giliems įbrėžimams šalinti HD SCRATCH REPAIR Turtle Wax - SAUGIAI PAŠALINA TRŪKUMUS su HEAL & SEAL™ TECHNOLOGIJA:• Savaime išsilyginantis vaškas pašalina nežymius ir gilius įbrėžimus (iki 1000 GRIT), verpetus, dažų, vandens dėmes ir kt.;• Apsauginės dervos sudaro barjerą pastoviam dažų ..
8.90€
Gamintojas: ENZO COATINGS Prekės kodas: 019
Enzo Coatings Poliravimo pasta CUT yra labai abrazyvinė poliravimo pasta. Be užpildų ir silikono. Norėdami gauti geriausius poliravimo rezultatus, naudokite specialius ENZO COATINGS poliravimo padukus . Dėl pažangios formulės dulkių susidarymo efektas darbo metu buvo sumažintas iki..
16.99€
Gamintojas: ENZO COATINGS Prekės kodas: 5559
Enzo Coatings Poliravimo Pasta Finish yra poliravimo mišinys, kurį galima klasifikuoti kaip 2 viename.Derinys su Enzo Coatings Poliravimo paduku Yellow suteikia tobulą apdailą ir pašalina hologramas.Naudodami Enzo Coatings Purple Paduką, gauname stipresnę pjovimo jėgą, klasifikuojamą kaip polirav..
16.99€
Prekės kodas: TW53684
Turtle Wax® Speed“ žibintų restauravimo rinkinys:Sudėtyje yra tikslaus poliravimo pagalvėlė, priekinių žibintų lęšių taisymo ir atnaujinimo mišinys ir 2 apsauginės Ceramic servetėlėsPadidina apšvietimą ir aiškumą, kad pagerėtų matomumas ir saugumas kelyjeApsaugo lęšius, kad užtikrintų ilgalaikę apsa..
15.00€
Rodoma 1 to 8 of 8 (1 Pages)
Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Spausdami sutinku, Jūs sutinkate su mūsų privatumo politika.