Menu
Krepšelis

Deturner

Gamintojas: Deturner Prekės kodas: micfib
Universalus bekraštis mikropluoštas su dviejų tipų šereliais: trumpais ir ilgais. Idealiai tinka QD(quick detailer), vaškams, poliravimui, dengimo dangoms ir vidaus darbams.Svoris: 380 gsm Matmenys: 40x40 cm..
6.99€
Gamintojas: Deturner Prekės kodas: APC
Universalus, koncentruotas produktas, skirtas visų paviršių valymui automobilio viduje ir išorėje. Priemonė yra itin efektyvi ir kartu saugi švariems paviršiams, nes jame nėra natrio hidroksido. Idealiai tinka pašalinti sunkiausius nešvarumus nuo medžiagos, plastiko, vinilo, gumos, ratlankių, įd..
6.30€ 6.90€
Gamintojas: Deturner Prekės kodas: basic5
Basic MicrofiberEkonomiškas bekraštis mikropluoštas, platus naudojimo spektras. Jo padidinta gramatika ir minkštumas leis laisvai dirbti su keraminėmis dangomis ir minkštais lakais. Idealiai tinka vidaus darbams ir pastoms, QD ir vaškams. Svoris: 350 gsmMatmenys 40x40 cm &..
9.80€
Gamintojas: Deturner Prekės kodas: 06-05
Inovatyvus šampūnas su SiO2 dalelėmis , idealiai tinkantis automobilių priežiūrai, apsaugotais keraminėmis dangomis. Didelis SiO 2 kiekis sukuria betarpišką hidrofobinį sluoksnį ant paviršių, tokių kaip kėbulas, ratlankiai, stiklas ir plastikas. Priemonė turi neutralų pH..
11.90€
Gamintojas: Deturner Prekės kodas: xm20
Deturner interjero valiklis Christmas Edition 500ml  Deturner Interior Cleaner Christmas Edition – produktas, sukurtas visų automobilio vidaus paviršių valymui. Paruošta specialiai artėjančioms Kalėdoms, papuošta kalėdine etikete. Be to, kad bus naudojamas automobilyje, jis..
8.50€
Gamintojas: Deturner Prekės kodas: PRESET
Šį puikųjį mūsų rinkinį sudaro, net 6 skirtingos priežiūros priemonės .. Dauguma Deturner priežiūros priemonių yra saugios gamtai!! Tai labai aktualu šiuo metu... Todėl naudojant deturner šampūnus, aktyvias putas ir kitas priemones, jūs prisidedate prie gamtos saugojimo.Rinkinį sudaro: Hydro Gl..
59.20€
Gamintojas: Deturner Prekės kodas: CAKSH1L
Koncentruotas, efektyvus automobilių plovimo šampūnas. Dėl neutralaus pH jis yra saugus bet kokiam apsaugotam paviršiui ir bus veiksmingas nuolatinės priežiūros metu. Tirpina nešvarumus ir pašalina nešvarumus nuo kėbulo. Gausus putojimas užtikrina didelį slydimą ir sumažina įbrėžimų r..
10.90€
Gamintojas: Deturner Prekės kodas: 01set
Pilnas komplektas keraminės dangos dengimui ir priežiūrai. Jis pasirūpins tobulu paviršiaus nuriebalinimu ir priežiūra po kiekvieno plovimo. Komplekte taip pat yra dvi mikropluošto šluostės.Rinkini sudaro :The Only Coating 30mlPrepare 500mlCeramic Detailer 250mlMikropluošto šluostės 2vnt...
29.99€ 36.50€
Gamintojas: Deturner Prekės kodas: CL
Clay Lube - lubrikantas moliui. Padidina darbo saugą molio metu. Dėl tepimo molis ir visų rūšių molio trinkelės dirba tolygiai ir lengvai slysta ant dažų, sumažindami trintį ir sumažindami mikroįbrėžimų riziką. Kruopščiai nuplaukite automobilį ir užtepkite produktą tiesiai ant paviršiaus. Dirbkit..
5.50€
Gamintojas: Deturner Prekės kodas: COSH1L
Koncentruotas, efektyvus automobilių plovimo šampūnas. Dėl neutralaus pH jis yra saugus bet kokiam apsaugotam paviršiui ir bus veiksmingas nuolatinės priežiūros metu. Tirpina nešvarumus ir pašalina nešvarumus nuo kėbulo. Gausus putojimas užtikrina didelį slydimą ir sumažina įbrėži..
10.90€
Gamintojas: Deturner Prekės kodas: GL
Veiksmingas ir paruoštas stiklo valiklis, pasižymintis didelėmis riebalų šalinimo savybėmis. Pašalina tabako nuosėdas, kelio nešvarumus, pirštų atspaudus, vabzdžius ir vandens dėmes. Nepalieka dryžių ar dėmių, todėl jį lengva ir be rūpesčių naudoti. O papildomas slydimas valymo metu leidžia mikr..
6.20€
Gamintojas: Deturner Prekės kodas: pearl
Techninis bekraštis mikropluoštas dėl uždaros šerių struktūros idealiai tinka darbui su tokiais produktais kaip: klijavimo pastos, keraminės dangos ir nuriebalinimui. Jo struktūra sumažina mikroįbrėžimų riziką. Jis taip pat tinka Quick Detailer‘iams, vaškams ir vidaus darbams, įskaitant odos val..
2.85€
Rodoma 1 to 12 of 55 (5 Pages)
Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Spausdami sutinku, Jūs sutinkate su mūsų privatumo politika.