Menu
Krepšelis

ProElite & Elite Detailer

Gamintojas: ProElite & Elite Detailer Prekės kodas: 999
AIO SUPER Naujoviškas "3 in 1" produktas, kurį sudaro valiklis, glazūra. ir sandariklis. Valo, maskuoja smulkius defektus ir apsaugo dažus. Palieka patvarią hidrofobinę dangą. Produktą paprasta ir greita padengti dėl kruopščiai atrinktų sudedamųjų dalių. Produktas nepalieka dryžių.DĖMESIO! GALIMA NA..
8.00€
Gamintojas: ProElite & Elite Detailer Prekės kodas: 05
Labai koncentruotas, gaivaus aviečių kvapo ir neutralaus Ph,  tirštos konsistencijos aktyvios putos. Saugi dangoms, vaškui bei naudotojui. Dėl didelio aktyviųjų medžiagų kiekio puikiai suminkština ir pašalina visus nešvarumus nuo plaunamo paviršiaus. Naudojimas:Naudokite ant atvėsusio paviršiau..
8.06€
Gamintojas: ProElite & Elite Detailer Prekės kodas: 002
Aktyvios vienfazės putos, paremtos nanotechnologijomis. Labai efektyvios, tinka tiek kaip purvo tirpiklis, tiek pagrindiniam plovimui. Dėl unikalios sudėties priemonė puikiai susidoroja su bet kokio tipo nešvarumais. Produktas pasižymi minkštinančiomis ir antikorozinėmis savybėmis. Dėl gaminio na..
6.99€
BETONO VALIKLIS CRASH BETON 5L
Išankstinis užsakymas
Gamintojas: ProElite & Elite Detailer Prekės kodas: 223
Itin stiprus valiklis betono pašalinimui Labai stipraus poveikio produktas padeda pašalinti kalkių ir cemento nuosėdas bei betono pėdsakus nuo reikliausių elementų ir paviršių. Crash Beton yra itin stiprus ir Efektvus koncentratas. Profesionalus sprendimas kovojant su plieno, aliumin..
20.30€
Gamintojas: ProElite & Elite Detailer Prekės kodas: 019
DETAILING SHAMPOO BANANA Stiprios koncentracijos, neutralaus pH ir bananų kvapo šampūnas. Sukuria tirštas ir standžias aktyvias putas, puikiai minkštinančias nešvarumus . Dėl didelio aktyvių medžiagų kiekio idealiai pašalina visus nešvarumus ir užtikrina optimalų kempinių ir plovimo pirštinių slydim..
5.50€
Džiovinimo/Sausinimo Vaškas Brillant NanoWax
Išankstinis užsakymas
Gamintojas: ProElite & Elite Detailer Prekės kodas: 006
Novatoriškas preparatas šlapiam naudojimui, t.y. Brillant NanoWax. Priemonė neprilygstama džiovina ir apsaugo plaunamo automobilio paviršių nuo oro sąlygų.Preparatas yra 100% saugus dažytiems paviršiams ir patiems dažams. Nuostabus šlapio vaško naudojimo pranašumas yra blizgesio efektas ir apsau..
9.10€
Gamintojas: ProElite & Elite Detailer Prekės kodas: 4569
QUICK DETAILER Technologiškai pažangus produktas, kurio pagrindą sudaro polimerai ir sintetinis šokolado kvapo vaškas. Nuvalo laką, suteikia jam puikią išvaizdą. Blizgina ir apsaugo nuo kenksmingų atmosferos sąlygų . Palieka ilgalaikį hidrofobinį efektą. Produktą paprasta ir greita padengti, vis..
7.10€
Gamintojas: ProElite & Elite Detailer Prekės kodas: 158
DETAILING ALKALINER FOAM Labai koncentruotos aktyviosios putos, turinčios vaisių kvapą ir šiek tiek šarminį pH. Sudaro tirštos kreminės konsistencijos putas. Dėl didelio aktyviųjų medžiagų kiekio puikiai tirpdo ir pašalina visus nešvarumus nuo plaunamo paviršiaus. Naudojimas: 1. Naudokite ant atv..
9.00€
Gamintojas: ProElite & Elite Detailer Prekės kodas: A161
Aukščiausios kokybės šepetėlis trumpais šereliais. Dėl to jis idealiai tinka stipriai nešvariems kampams ir įduboms bei sunkiai pasiekiamoms vietoms valyti. Labai subtilūs šereliai, tuo pačiu labai atsparūs mechaniškai ir atsparūs stiprioms cheminėms medžiagoms. Dangtelis ir plast..
3.20€
ŠEPETĖLIS Detailing soft Brush 8 (16 MM)
Išankstinis užsakymas
Gamintojas: ProElite & Elite Detailer Prekės kodas: A163
Aukščiausios kokybės šepetėlis detaileriams. Puikiai tinka stipriai nešvariems kampams ir plyšiams bei sunkiai pasiekiamoms vietoms valyti. Tiek viduje tiek išorėje automobilio. Šereliai labai smulkūs. Tuo pačiu metu jie yra mechaniškai labai patvarūs ir atsparūs stiprioms ch..
3.99€
TEPALŲ ŠALINIMO PRIEMONĖ NUO TRINKELIŲ OIL SPOTER 500ML
Išankstinis užsakymas
Gamintojas: ProElite & Elite Detailer Prekės kodas: 036
Produktas, skirtas šalinti alyvą nuo grindinio. Paruoštas nešvarumams nuvalyti nuo betkokių akytų paviršių, pvz., trinkelių. Jis fenomenaliai pašalina visas riebias dėmes nuo automobilių alyvos ar naftos produktų. Dėl unikalios formulės nereikia jo skiesti vandeniu ar naudoti speci..
11.50€
Gamintojas: ProElite & Elite Detailer Prekės kodas: A167
Aukščiausios kokybės šepetėlis detaileriams. Puikiai tinka stipriai nešvariems kampams ir plyšiams bei sunkiai pasiekiamoms vietoms valyti. Tiek viduje tiek išorėje automobilio. Šereliai labai smulkūs. Tuo pačiu metu jie yra mechaniškai labai patvarūs ir atsparūs stiprioms ch..
3.50€
Rodoma 1 to 12 of 17 (2 Pages)
Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Spausdami sutinku, Jūs sutinkate su mūsų privatumo politika.