Menu
Krepšelis

ProElite & Elite Detailer

AL SOFT+ 5L
Išankstinis užsakymas
Gamintojas: ProElite & Elite Detailer Prekės kodas: 3
Al-Soft+Skalbimo ir valymo priemonė be vandenilio fluorido rūgšties Patikimas produktas, skirtas paviršiams iš aliuminio, nerūdijančio plieno ir lengvųjų metalų valyti ir plauti. Nepralenkiamai pašalina ir ištirpdo visų rūšių nešvarumus ir dėmes nuo paviršių, pagamintų arba padengtų ali..
24.85€
ALU MAX 5L - Aliuminio Valiklis
Išankstinis užsakymas
Gamintojas: ProElite & Elite Detailer Prekės kodas: 2
Specialus paruošimas aliuminio valymui Alu MaxAlu Max yra išskirtinai stiprus preparatas, skirtas nuriebalinti ir valyti dangas iš aliuminio ir panašių lydinių. Priemonė gali būti naudojama paviršiams, pagamintiems iš kitų lengvųjų metalų, valyti. Itin stipri priemonė, labai efektyvi ir..
24.85€
ALU STRONG 5L ALU STRONG 5L
Išankstinis užsakymas
Gamintojas: ProElite & Elite Detailer Prekės kodas: 9999
Labai koncentruota, itin efektyvi, labai greita priemonė visų paviršių valymui iš aliuminio ir jo lydinių bei kitų lengvųjų metalų. Specialios formulės pagrindu pagamintas preparatas akimirksniu, per kelias sekundes, pašalina net pačius sunkiausius nešvarumus. Jis ištirpdo ir pašalina ..
21.99€
BETONO VALIKLIS CRASH BETON 5L
Išankstinis užsakymas
Gamintojas: ProElite & Elite Detailer Prekės kodas: 223
Itin stiprus valiklis betono pašalinimui Labai stipraus poveikio produktas padeda pašalinti kalkių ir cemento nuosėdas bei betono pėdsakus nuo reikliausių elementų ir paviršių. Crash Beton yra itin stiprus ir Efektvus koncentratas. Profesionalus sprendimas kovojant su plieno, aliumin..
28.00€
Gamintojas: ProElite & Elite Detailer Prekės kodas: 3333
Padangų juodinimo priemonė – Black Gum yra itin efektyvus ir profesionalus produktas, skirtas transporto priemonių padangų priežiūrai ir apsaugai. Labai patvarus, greitas ir ilgai išliekantis preparatas, suteikiantis šlapios padangos efektą. Gaminį galima naudoti ant šlapio paviršiaus,..
9.99€
Gamintojas: ProElite & Elite Detailer Prekės kodas: 058
Automobilinis šampūnas su vašku Brillant Shampoo, itin koncentruotas, itin efektyvus automobilinis šampūnas su vašku! Preparatas yra visiškai saugus ir gali būti naudojamas rankiniu būdu plaunant visų tipų transporto priemonių paviršius. Priemonė nepalieka dėmių ir purvų, o papildo..
6.00€
Gamintojas: ProElite & Elite Detailer Prekės kodas: 1
Aktyvios putos transporto priemonėms plauti, EVOTECItin efektyvios aktyvios putos transporto priemonėms plauti, kurios buvo sukurtos siekiant užtikrinti itin efektyvų ir ekonomišką valymą. Jis sukurtas remiantis modernia Surface GO nanodalelių technologija, kuri garantuoja puikius rezultatus..
66.00€
Gamintojas: ProElite & Elite Detailer Prekės kodas: 9999
LUBRICANTE CLAY Greipfrutų kvapo lubrikantas. Užtikrina puikų slydimo lygį dirbant su moliu. Dėl neutralaus pH ir tinkamos sudedamųjų dalių sudėties jis netirpdo jokio molio...
5.99€
Gamintojas: ProElite & Elite Detailer Prekės kodas: 9999
Variklio plovimo koncentratas, Moto CleanerGalingas variklio valiklis, pašalina pačius blogiausius nešvarumus, tokius kaip tepalai, alyva ir riebalai. Specialiai parinktos veikliosios medžiagos leidžia išvalyti ilgus metus eksploatuotus variklius. Priemonė gali būti naudojama tiek benzi..
6.00€
Gamintojas: ProElite & Elite Detailer Prekės kodas: 9999
Odour out go Kvapų neutralizatorius suriša lakias kvapų molekules, leidžia neutralizuoti sunkiai pašalinamus kvapus.NAUDOJIMAS: Purškite transporto priemonės viduje ir ant grindų dangosPalaukite kelias minutesIšsiurbkite vidųJei reikia, pakartokite..
16.20€
Gamintojas: ProElite & Elite Detailer Prekės kodas: 9999
Plastic EXT DressingAtogrąžų vaisių kvapo išorinių plastikų atnaujintojas. Atkuria buvusią plastikinių elementų išvaizdą, išryškina spalvos gylį ir apsaugo elementus nuo spalvos praradimo. Palieka ilgalaikį hidrofobinį poveikį.Užtepkite ant švaraus ir sauso paviršiaus aplikatoriumiTolygi..
10.25€
ŠEPETĖLIS  Detailing Brush 8
Išankstinis užsakymas
Gamintojas: ProElite & Elite Detailer Prekės kodas: A161
Aukščiausios kokybės šepetėlis trumpais šereliais. Dėl to jis idealiai tinka stipriai nešvariems kampams ir įduboms bei sunkiai pasiekiamoms vietoms valyti. Labai subtilūs šereliai, tuo pačiu labai atsparūs mechaniškai ir atsparūs stiprioms cheminėms medžiagoms. Dangtelis ir plast..
3.20€
Rodoma 1 to 12 of 21 (2 Pages)
Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Spausdami sutinku, Jūs sutinkate su mūsų privatumo politika.