Menu
Krepšelis

Ultracoat

Gamintojas: Ultracoat Prekės kodas: 000
yra kelių paviršių ir labai koncentruotas valymo produktas. Priklausomai nuo pasirinktos koncentracijos, jis puikiai tinka išorinių ir vidinių transporto priemonių komponentų valymui.Veiksmingai tirpdo nešvarumus ir atskiria juos nuo paviršiaus, todėl valymas yra greitas ir lengvas. APC+ yra laba..
6.99€ 7.50€
Gamintojas: Ultracoat Prekės kodas: 000
Bead Prince – Extremely Hydrophobic Wet CoatBead Prince yra labai hidrofobinis SiO2 pagrindu pagamintas produktas, skirtas naudoti ant šlapių automobilių dalių. Puikiai tinka naudoti kaip savarankiška apsauga ir vaškų bei apsauginių dangų stiprinimui, kas papildomai padidina hidrofobinį poveikį.M..
48.00€
CARBON 15ml / 30ml CARBON 15ml / 30ml
Išankstinis užsakymas
Gamintojas: Ultracoat Prekės kodas: carb
Ultracoat Carbon – tai naujos kartos keraminė danga, skirta visiems dažytiems paviršiams. Naudojant SiO2 ir gerai parinktų angliavandenilių derinį, mes pasiekėme precedento neturintį dangos hidrofobiškumo ir lankstumo lygį, kuris efektyviai apsaugo jūsų dažus 12 mėnesių po padengimo.Produkto naud..
27.95€
Gamintojas: Ultracoat Prekės kodas: 03
Ceramic Q-Detailer – Quick & Slick Hydrophobic SprayCeramic Q-Detailer yra gaminys su dideliu SiO2 kiekiu, skirtas greitai ir efektyviai prižiūrėti dažus ir kitus automobilio išorinius elementus. Puikiai tinka kaip vienkartinė apsauga ir kaip produktas, skirtas nuolatinei keraminių dangų prie..
12.99€
Ceramic Set ONE and HYDRO HD 30ml / 50ml Ceramic Set ONE and HYDRO HD 30ml / 50ml
Išankstinis užsakymas
Gamintojas: Ultracoat Prekės kodas: set
Ultracoat Ceramic Set yra dviejų komponentų keramikos kompozitas, skirtas apsaugoti automobilio išorę. Jis susideda iš One keraminės dangos, kuri yra atsakinga už apsaugines savybes, ir Hydro HD kvarcinės dangos, kuri garantuoja tobulą paviršiaus apdailą ir labai stiprų hidrofobiškumą. Dviejų ko..
79.00€
Cube – Ceramic Coating Applicator 2-pack Cube – Ceramic Coating Applicator 2-pack
Išankstinis užsakymas
Gamintojas: Ultracoat Prekės kodas: cube
Cube – keraminės dangos aplikatorius Kubas yra patogus keraminių dangų dengimo būdas. Jis pagamintas iš stačiakampės kempinės, apipjaustytos minkštu mikropluoštu, idealiai tinka keraminėms dangoms paskleisti. Vidinės skysčiams nepralaidžios plėvelės naudojimas užtikrina aukštą efektyvumą den..
8.99€
Finest Wipe - Nuriebalintojas 500ml Finest Wipe - Nuriebalintojas 500ml
Išankstinis užsakymas
Gamintojas: Ultracoat Prekės kodas: 369
Finest Wipe yra galutinis dažų tikrinimo skystis. Kruopščiai nuriebalina paviršių ir pašalina poliravimo pastų, silikonų ir kitų užpildų likučius. Suteikia puikiai paruoštą paviršių prieš dengiant apsaugines dangas, silikonus ir vaškus. Produkto naudojimas yra labai paprastas. Finest Wipe išg..
12.49€
Gamintojas: Ultracoat Prekės kodas: 01
FRESH MAKER - Visų viduje esančių paviršių valiklis.Fresh Maker yra universalus valiklis, skirtas visoms automobilio vidaus dalims prižiūrėti. Iš kitų vidaus valiklių gaminys išsiskiria tuo, kad jį galima naudoti ant plastikinių elementų, prietaisų skydelio, taip pat ant stiklo, ant kurio nepalie..
8.99€
Gamintojas: Ultracoat Prekės kodas: 03
Itin efektyvus, profesionalų giriamas bet kokių stiklo paviršių valiklis. Stiklo valiklis nepalieka jokių dryžių valant langus, todėl juo labai patogu naudotis. Jis yra labai alkoholizuotas, todėl labai greitai išgaruoja nepalikdamas jokių pėdsakų. Labai gerai nuriebalina. Puikiai tinka naudoti ..
6.15€
Hydro HD 50 ml Hydro HD 50 ml
Išankstinis užsakymas
Gamintojas: Ultracoat Prekės kodas: hydro
Si02 pagrindu pagaminta apsauginė danga, kurios patvarumas iki 12 mėnesių. Jis turi labai stiprias hidrofobines savybes ir dėl labai greito ir lengvo naudojimo dažnai naudojamas vietoj vaško. Apsaugo dažus, plastiką ir net automobilio stiklus. Ji taip pat gali būti naudojama kaip  atskira da..
51.99€
Gamintojas: Ultracoat Prekės kodas: IRONHUN
Iron Hunter – skystos formos geležies valiklis Iron Hunter yra paruoštas naudoti produktas, skirtas pašalinti metalo daleles ir lakias rūdis. Jis yra skystos konsistencijos, užtikrinančios gaminio naudojimo patogumą tiek valant ratlankius, tiek kėbulą. Priemonė greitai ir efektyviai reaguoja..
9.00€ 11.06€
Gamintojas: Ultracoat Prekės kodas: 5
Produktas, skirtas metaliniams nešvarumams, stabdžių dulkėms ir lakioms rūdims pašalinti. Gelio pavidalo produkto konsistencija užtikrina ilgą aktyvumo laiką. Produkto pH lygis yra neutralus, todėl jis yra saugus dažams, ratams, chromui, gumai, stiklui ir, svarbiausia, jums. Tai sukelia gerai ži..
7.00€ 10.50€
Rodoma 1 to 12 of 27 (3 Pages)
Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Spausdami sutinku, Jūs sutinkate su mūsų privatumo politika.