Menu
Krepšelis

ENZO COATINGS

Gamintojas: ENZO COATINGS Prekės kodas: LB
Odinių paviršių valymo šepetys.Odinis šepetėlis, tinkantis visų tipų odai,  šerių mišinys yra švelnus puikiai tinkantis odiniams paviršiams. Užtikrina aukštą darbo komfortą ir valymo efektyvumą. Jis taip pat gali būti naudojamas plastiko valymui. Nuotraukoje prekės spalva gali ..
4.50€
Gamintojas: ENZO COATINGS Prekės kodas: kingset
Automobilio priežiūros rinkinį " King set" sudaro, net 4 nuostabūs produktai už labai gerą kainą!!Sudaro:1. QUICK DETAILER - išorės priežiūros priemonė kėbului. Tinka naudoti ant šlapio paviršiaus ir ant sauso. Efektas iki 3000km. 2. IRON DIRT REMOVER - geriausias rinkoje metalo dulkių valiklis..
36.00€
Gamintojas: ENZO COATINGS Prekės kodas: 009
ENZO Coating Black Wax yra hibridinis vaškas, susidedantis iš karnaubo vaško, sintetinių vaškų ir SiO2 kvarco. Produktas pasižymi labai paprastu uždėjimu, be rūpesčių gali pasidengti, net ir nepatyręs žmogus.  Black Wax pasižymi spalvos patamsėjimu, nedidelių trūkumų maskavimu ir puikiu hidr..
24.70€
Gamintojas: ENZO COATINGS Prekės kodas: AP11
CERAMIC SUEDE BLOCK kempinės aplikatorius,su zomšiniu audiniu, kad būtų galima tiksliai dengti dangas.8 x 4 x 4cm..
1.99€
Gamintojas: ENZO COATINGS Prekės kodas: 019
Mūsų Clay bar abrazyvas buvo parinktas taip, kad pašalintų kuo daugiau nešvarumų, o ant lako susidarytų mažiausi pėdsakai. Dirbant su moliu norima sumažinti neigiamą poveikį, pamirkyti jį šiltame vandenyje apie minutę. 100gClay Bar yra polibutenas su abrazyvinės medžiagos priedu, molio uždu..
10.00€
Gamintojas: ENZO COATINGS Prekės kodas: 019
ENZO Coatings QUICK DETAILER - tai greitas detalizatorius polimerų pagrindu, skirtas nuolatinei apsauginėmis dangomis ar vašku padengtų transporto priemonių priežiūrai. Komplekte yra pukrštukas.Galima naudoti ir ant šlapio automobilio, užpurkšti ir nuskalauti vandeniu.suteikia nedidelį patamsėjimą..
12.00€
Gamintojas: ENZO COATINGS Prekės kodas: 005
Enzo Coatings Iron Dirt Remover yra šiek tiek gelio pavidalo skystis, skirtas pašalinti metalines daleles nuo dažytų kėbulo dalių ir ratlankių. Jis turi neutralų pH, todėl yra saugus apsauginėms dangoms. Komplekte purkštukas.Purškite produktą ant užteršto paviršiausPalaukite kelias minutesNup..
9.80€
Gamintojas: ENZO COATINGS Prekės kodas: 6987
ENZO Leather Cleaner Produktas skirtas odiniams paviršiams valyti, specialiai parinktų ingredientų dėka gavome veiksmingą ir saugų preparatą. Saugus visų tipo odos gaminiams. Taip pat Saugus žmogaus odai. Komplekte yra purkštukas.Po valymo rekomenduojame naudoti enzo leather shield, polimerinę dan..
9.99€
Future Wax 100ml
Išankstinis užsakymas
Gamintojas: ENZO COATINGS Prekės kodas: FW01
Enzo Coatings Future Wax 100 ml karnaubo vaško (25 % tūrio)Future Wax – tai vaškas, kurio kūrime ypatingas dėmesys buvo skiriamas tiek detailing’o entuziastams, tiek specialistams, kurie vašką tepa kone kasdien, pasitenkinimui. Vaško formulėje yra 25% karnauba vaško ir natūralių po..
32.00€
Gamintojas: ENZO COATINGS Prekės kodas: 6987
ENZO Coatings Glass Cleaner yra paruoštas naudoti ir labai efektyvus skystis stiklui valyti. Pasižymi labai geromis riebalus šalinančiomis savybėmis, todėl puikiai tiks ir su itin riebiais stiklo paviršiais automobilio viduje. Valyti langus dar niekada nebuvo taip paprasta ir smagu.&nb..
6.00€
Gamintojas: ENZO COATINGS Prekės kodas: enzomat
Pasirinktos sudedamosios dalys leido mums sukurti produktą, kuris apsaugo plastiką transporto priemonės viduje iki 1 mėnesio. Po naudojimo medžiagos įgauna naują išvaizdą. Priklausomai nuo medžiagos tipo, gaminys suteikia satininį arba šiek tiek matinį efektą. Malonus kvapas. Nuo ..
17.50€
Gamintojas: ENZO COATINGS Prekės kodas: 00915
ODINIŲ APMUŠALŲ APSAUGA Apsaugo, net iki 3 mėn !!Polimerinė apsauginė danga odiniams apmušalams. Sudėtyje esančių polimerų dėka gavome produktą, kuris apsaugo nuo žalingo UV spindulių poveikio ir apmušalų trinties. Apsaugotas apmušalas turi hidrofobinį poveikį. 250mlKAIP NAUDOTI:Purš..
16.00€
Rodoma 1 to 12 of 27 (3 Pages)
Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Spausdami sutinku, Jūs sutinkate su mūsų privatumo politika.