Menu
Krepšelis

Medžiaginiams salonams

Gamintojas: AUTO GRAPH Detailing Prekės kodas: 5555
Auto Graph Amber All Purpose Cleaner – labai koncentruotas daugiafunkcinis produktas, skirtas pašalinti nešvarumus iš automobilio išorės ir vidaus. Stiprus ir efektyvus. Ypač gerai susidoroja su riebiais nešvarumais. Rekomenduojama koncentracija, priklausomai nuo nešvarumų po..
8.50€
Gamintojas: Deturner Prekės kodas: 2122
DETURNER Interior Set  Automobilio salono valymo ir impregnavimo komplektas su priedais.Premium prekės ženklas, bei prabanga kvepianti pakuotė nepaliks abejingų.Komplekte yra:PARUOŠTA VIDAUS VALYMO PRIEMONĖ 250MLVIDAUS IMPREGNANTAS 250MLŠepetėlis BALTAS 21MMAPPLIKTORIUSMIKROPLUOŠTO ŠLUOSTĖ.&nb..
21.90€
Gamintojas: Deturner Prekės kodas: 22
Deturner ready interior cleaner Paruoštas ir efektyvus produktas, skirtas valyti interjero elementus, tokius kaip plastikas, vinilas, apmušalai ir net oda. Jis turi antibakterinių savybių. Dėl neutralaus pH ir jokių kenksmingų medžiagų jis yra saugus visiems paviršiams. Jis le..
8.50€
Gamintojas: Nanotehn:q Prekės kodas: 0002
Fabric Cleaner  – itin efektyvus paruoštas preparatas medžiaginiams apmušalams valyti, specialiai sukurtas receptas leidžia saugiai pašalinti nešvarumus, dėmes ir nemalonų kvapą. Fabric Cleaner gali būti naudojamas tiek rankiniam valymui naudojant šepetėlį ir šluostę, tiek kaip išankstinį v..
11.68€
Gamintojas: Ultracoat Prekės kodas: 01
FRESH MAKER - Visų viduje esančių paviršių valiklis.Fresh Maker yra universalus valiklis, skirtas visoms automobilio vidaus dalims prižiūrėti. Iš kitų vidaus valiklių gaminys išsiskiria tuo, kad jį galima naudoti ant plastikinių elementų, prietaisų skydelio, taip pat ant stiklo, ant kurio nepalie..
8.99€
Prekės kodas: 10757
Aukštos kokybės oro kondicionavimo įrenginių valymo priemonė. Dezinfekuoja ir gaivina kondicionavimo įrenginius, naikina visus mikrobus ir grybelius. Šis produktas gali būti naudojamas visų tipų ir modelių automobiliams...
5.50€
Gamintojas: ProElite & Elite Detailer Prekės kodas: 9999
Odour out go Kvapų neutralizatorius suriša lakias kvapų molekules, leidžia neutralizuoti sunkiai pašalinamus kvapus.NAUDOJIMAS: Purškite transporto priemonės viduje ir ant grindų dangosPalaukite kelias minutesIšsiurbkite vidųJei reikia, pakartokite..
16.20€
Gamintojas: ProElite & Elite Detailer Prekės kodas: 9999
 Produktas skirtas sunkiai pašalinamiems nešvarumams pašalinti Profesionalus produktas, skirtas pašalinti įsisenėjusius nešvarumus nuo klijų, spausdinimo dažų, lipnių lipdukų, kramtomosios gumos ir flomasterių. Produktas, turintis labai platų pritaikymo spektrą. Jis nepri..
71.00€
Gamintojas: Ultracoat Prekės kodas: 258
Jei jums patinka švarios sėdynės, kurios atrodo naujai, nesvarbu, kaip dažnai naudojatės savo automobiliu, tuomet esate tinkamoje vietoje. „Spotless Fabric“ yra saugi ir efektyvi automobilių apmušalų ir kabrioletų stogų danga. Jis įsiskverbia į tekstilės struktūrą ir apsaugo ją nuo visų tipų..
34.00€
Gamintojas: SWAG Detailing Prekės kodas: 0000036
Swag ALL PURPOSE CLEANER APC 1:20 | 500ml Daugiafunkcis valiklis - labai efektyvus - stipriai nuriebalina - greitai valomas - bet koks paviršius - vidus ir išorė - gausios valymo putos - vaisių kvapasAPC yra profesionali, daugiafunkcinė valymo priemonė su subalansuotu PH. Jis buvo ..
8.00€
Prekės kodas: 30602
Universalios putos visų tipų apmušalams valyti.Galingos putos efektyviai pašalina nešvarumus ir dėmes iš gilesnių audinio sluoksnių, todėl medžiaginės sėdynės, apmušalai, vinilo apmušalai ir kilimai atrodo kaip nauji.Atkuria natūralią nuvalytų paviršių spalvą , kad jie vėl atrodytų kaip na..
5.00€
Prekės kodas: APCENZ
Saugus visiems valomiems paviršiams, taip pat ir jautriems audiniams, tokiems kaip automobilių lubos. Tereikia pasirinkti tinkama skiedimo proporciją. Taip pat gaivaus kvapo, nėra smarvės, kaip dauguma panašių tipų valiklių. Tinka: visiems vidaus paviršiams, plastikas, veliūras, alcantara, oda, medž..
12.99€
Rodoma 1 to 12 of 12 (1 Pages)
Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Spausdami sutinku, Jūs sutinkate su mūsų privatumo politika.