Menu
Krepšelis

Medžiaginiams salonams

Gamintojas: Ultracoat Prekės kodas: 000
yra kelių paviršių ir labai koncentruotas valymo produktas. Priklausomai nuo pasirinktos koncentracijos, jis puikiai tinka išorinių ir vidinių transporto priemonių komponentų valymui.Veiksmingai tirpdo nešvarumus ir atskiria juos nuo paviršiaus, todėl valymas yra greitas ir lengvas. APC+ yra laba..
7.50€
Gamintojas: Deturner Prekės kodas: 2122
DETURNER Interior Set  Automobilio salono valymo ir impregnavimo komplektas su priedais.Premium prekės ženklas, bei prabanga kvepianti pakuotė nepaliks abejingų.Komplekte yra:PARUOŠTA VIDAUS VALYMO PRIEMONĖ 250MLVIDAUS IMPREGNANTAS 250MLŠepetėlis BALTAS 21MMAPPLIKTORIUSMIKROPLUOŠTO ŠLUOSTĖ.&nb..
21.99€
Gamintojas: Deturner Prekės kodas: 22
Deturner ready interior cleaner Paruoštas ir efektyvus produktas, skirtas valyti interjero elementus, tokius kaip plastikas, vinilas, apmušalai ir net oda. Jis turi antibakterinių savybių. Dėl neutralaus pH ir jokių kenksmingų medžiagų jis yra saugus visiems paviršiams. Jis le..
8.50€
Gamintojas: Ultracoat Prekės kodas: 01
FRESH MAKER - Visų viduje esančių paviršių valiklis.Fresh Maker yra universalus valiklis, skirtas visoms automobilio vidaus dalims prižiūrėti. Iš kitų vidaus valiklių gaminys išsiskiria tuo, kad jį galima naudoti ant plastikinių elementų, prietaisų skydelio, taip pat ant stiklo, ant kurio nepalie..
8.99€
Gamintojas: Ultracoat Prekės kodas: 258
Jei jums patinka švarios sėdynės, kurios atrodo naujai, nesvarbu, kaip dažnai naudojatės savo automobiliu, tuomet esate tinkamoje vietoje. „Spotless Fabric“ yra saugi ir efektyvi automobilių apmušalų ir kabrioletų stogų danga. Jis įsiskverbia į tekstilės struktūrą ir apsaugo ją nuo visų tipų..
17.99€
Prekės kodas: APCENZ
Saugus visiems valomiems paviršiams, taip pat ir jautriems audiniams, tokiems kaip automobilių lubos. Tereikia pasirinkti tinkama skiedimo proporciją. Taip pat gaivaus kvapo, nėra smarvės, kaip dauguma panašių tipų valiklių. Tinka: visiems vidaus paviršiams, plastikas, veliūras, alcantara, oda, medž..
12.99€
Rodoma 1 to 6 of 6 (1 Pages)
Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Spausdami sutinku, Jūs sutinkate su mūsų privatumo politika.