Menu
Krepšelis

Stiklų valikliai

Gamintojas: ENZO COATINGS Prekės kodas: 6987
ENZO Coatings Glass Cleaner yra paruoštas naudoti ir labai efektyvus skystis stiklui valyti. Pasižymi labai geromis riebalus šalinančiomis savybėmis, todėl puikiai tiks ir su itin riebiais stiklo paviršiais automobilio viduje. Valyti langus dar niekada nebuvo taip paprasta ir smagu.&nb..
6.00€
Gamintojas: Deturner Prekės kodas: 32
Aukščiausios kokybės automobilių stiklų plovimo formulė. Kruopščiai nuvalo visų tipų stiklus. Greitai išgaruoja, nelieka dryžių, ilgainiui pagerina priekinių stiklų švarumą. Puikiai pašalina mineralinius ir organinius nešvarumus, tokius kaip vandens dėmės, paukščių išmatos, nikotino likučiai, pi..
7.31€
Gamintojas: Nanotehn:q Prekės kodas: 00005
Efektyvus valymas: Skystis skirtas greitai ir efektyviai pašalinti nešvarumus nuo stiklinių paviršių, o tai leidžia išlaikyti juos švarius be pakartotinio valymo.Be dryžių: Unikali formulė pašalina riziką, kad po valymo gali likti dryžių, todėl stiklo paviršiai atrodo švarūs ir skaidrūs.Nekenksmi..
5.20€
Gamintojas: Ultracoat Prekės kodas: SUPGLASS
Superior Glass – hidrofobinis langų valiklis Superior Glass yra pažangi stiklo valymo ir apsaugos priemonė. Vienu žingsniu atsikratysite įsisenėjusių nešvarumų ir suteiksite paviršiui stiprių hidrofobinių savybių, kurios išlieka iki kelių savaičių. Produktą labai paprasta naudoti. Greitai išga..
9.32€
Prekės kodas: DYN502590
Labai aukštos kokybės efektyviai valantis žieminis langų skystis. Tonizuojančio gaivaus kvapo, su Nano dalelėmis. Jų pagalba ant stiklo susidaro apsauginis sluoksnis , kurio dėka  ant stiklo mažiau kaupiasi nešvarumai.Kilmės šalis Slovakija...
6.99€
Rodoma 1 to 5 of 5 (1 Pages)
Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Spausdami sutinku, Jūs sutinkate su mūsų privatumo politika.