Menu
Krepšelis

Sunkvežimiams

Prekės kodas: R180484G
 Jenox SHD“ („Super Heavy Duty“) akumuliatoriai yra specialus gaminių asortimentas, sukurtas transporto priemonėms su didelės galios varikliais ir dirbančiais sunkiomis bekelės sąlygomis. Akumuliatorius pagamintas naudojant hibridinę technologiją, garantuoja aukštą energijos vartojimo efektyvum..
179.99€
Prekės kodas: R200484G
„Jenox SHD“ („Super Heavy Duty“) akumuliatoriai yra specialus gaminių asortimentas, sukurtas transporto priemonėms su didelės galios varikliais ir dirbančiais sunkiomis bekelės sąlygomis. Akumuliatorius pagamintas naudojant hibridinę technologiją, garantuoja aukštą energijos vartojimo efektyvumą..
189.99€
Prekės kodas: R225486G
Jenox SHD“ („Super Heavy Duty“) akumuliatoriai yra specialus gaminių asortimentas, sukurtas transporto priemonėms su didelės galios varikliais ir dirbančiais sunkiomis bekelės sąlygomis. Akumuliatorius pagamintas naudojant hibridinę technologiją, garantuoja aukštą energijos vartojimo efektyvumą ..
222.00€
Prekės kodas: R145482G
Akumuliatoriai JENOX classic truck SHD (Super Heavy Duty)SHD - Tai sustiprintų plokštelių technologija. Jie 2 kartus patvaresni ir galingesni už standartinius akumuliatorius.Speciali akumuliatorių gama didelės galios varikliams, skirti naudoti transporto priemonėse, dirbančiose ekstremaliomis sąlygo..
148.00€
Rodoma 1 to 4 of 4 (1 Pages)
Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Spausdami sutinku, Jūs sutinkate su mūsų privatumo politika.