Menu
Krepšelis

Poliravimo kempinės/padai

Prekės kodas: 32057
Šis padas tinka Festool , Makita , Sicco , Liquid Elements ir kt. orbitinėms poliravimo mašinėlėms...
20.00€
Prekės kodas: 33160
Pilkas poliravimo padas su minkšta kempine, kuris tinka dažytų paviršių baigiamajam poliravimui. Tai galutinė kempinė, skirta baigiamajam poliravimui, darbui su pabaiginėmis pastomis.Jis pasižymi aukšta kokybe ir profesionaliu apdirbimu, leidžiančiu naudoti tiek šlapią, tiek sausą. Spec..
7.15€
Prekės kodas: 34969
Devynių poliravimo kempinių rinkinys 150mm + poliravimo kailis + Velcro galvutė + M14 adapteris  Skirtingo kietumo ir struktūros kempinės , didelis poliravimo efektyvumas – galimybė pasirinkti optimalią kempinę konkrečiai užduočiai atlikti (naudojamos poliravimo priemonė..
14.99€
Prekės kodas: 34976
Profesionalus poliravimo kūgis, idealiai tinka poliruoti sunkiai pasiekiamose vietose, pvz., ratlankių kampuose, išmetimo antgaliuose. Kempinė gali būti naudojama su grąžtais ir suktukais.Oranžinė  (minkšta)Mėlyna  (vidutinė)Geltona  (kieta)..
9.52€
Prekės kodas: 6987
Tai itin aukštos kokybės poliravimo padai, už gerą kainą.Balta       -    kietaOranžinė -   vidut.kieta Žydra      -   pusiau minkšta Juoda     -   minkšta  ..
5.00€
Prekės kodas: 000072
Poliravimo kempinė su velkro tvirtinimu.  Tinkama dirbti su poliroliu bei vašku.  ..
2.10€
Gamintojas: ENZO COATINGS Prekės kodas: ENZOBLUE
BLUE Padukas yra skirtas kietas- skutimuiPadukas pagamintas vokietijoje. Didelė pjovimo jėga ir labai gera apdaila leidžia naudoti kempinę vienu žingsniu poliruojant ant kietų arba vidutinio kietumo lakų. ENZO Coatings Padai buvo kuriami prižiūrint patyrusiems detaileriams. Atvirų el..
8.50€
Gamintojas: ENZO COATINGS Prekės kodas: 6987
BLUE Padukas yra skirtas kietas- skutimuiPadukas pagamintas vokietijoje. Didelė pjovimo jėga ir labai gera apdaila leidžia naudoti kempinę vienu žingsniu poliruojant ant kietų arba vidutinio kietumo lakų. ENZO Coatings Padai buvo kuriami prižiūrint patyrusiems detaileriams. Atvirų el..
6.99€
Gamintojas: ENZO COATINGS Prekės kodas: ENZOPURPLE
Raudonas padukas yra vidutinio kietumo.Padukas pagamintas iš vokiškų žaliavų. Didelė pjovimo jėga ir labai gera apdaila leidžia naudoti kempinę vienu žingsniu poliruojant ant kietų arba vidutinio kietumo lakų. ENZO Coatings Padai buvo kuriami prižiūrint patyrusiems detaileriams. Atvi..
8.50€
Gamintojas: ENZO COATINGS Prekės kodas: 019
Raudonas padukas yra vidutinio kietumo. Padukas pagamintas iš vokiškų žaliavų. Didelė pjovimo jėga ir labai gera apdaila leidžia naudoti kempinę vienu žingsniu poliruojant ant kietų arba vidutinio kietumo lakų. ENZO Coatings Padai buvo kuriami prižiūrint patyrusiems detaileriams. A..
6.99€
Gamintojas: ENZO COATINGS Prekės kodas: ENZOYELLOW
Geltonas padukas,minkštas. UžbaigimuiPadas pagamintas iš vidutinio minkštumo, atvirų porų kempinės, pasižyminčios maža dilimo jėga. Skirtas minkštiems lakams poliruoti ir visų tipų lakų galutinei apdailai. Kempinė pasižymi aukštesniu nei vidutiniu patvarumu, o tinkamai naudojama gali di..
8.50€
Rodoma 1 to 12 of 27 (3 Pages)
Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Spausdami sutinku, Jūs sutinkate su mūsų privatumo politika.