Menu
Krepšelis

Clay Bar/Automobilinis mėlynas molis

Gamintojas: ENZO COATINGS Prekės kodas: 019
Mūsų Clay bar abrazyvas buvo parinktas taip, kad pašalintų kuo daugiau nešvarumų, o ant lako susidarytų mažiausi pėdsakai. Dirbant su moliu norima sumažinti neigiamą poveikį, pamirkyti jį šiltame vandenyje apie minutę. 100gClay Bar yra polibutenas su abrazyvinės medžiagos priedu, molio uždu..
10.00€
Prekės kodas: 11411
Aukščiausios kokybės minkštas ir lankstus molis, skirtas pašalinti nešvarumus nuo kėbulo, kurių neįmanoma pašalinti standartinio plovimo metu. Ši masė kruopščiai surenka nešvarumus, nusėdusius į lako mikroįtrūkimus, dervą, vabzdžių pėdsakus, kelio nešvarumus ir kt. Jis visiškai saugus ..
10.00€
Prekės kodas: AP05
CLAY SPONGE yra kempinė padengta specialiu polimeru, vietoje įprasto molio, naudojamo apnašų nuo lako ar kitų paviršių valymui. Lengvai pašalina dervos, sakų, asfalto, vabzdžių ir kitus likučius. CLAY SPONGE pranašumas lyginant su įprastiniu moliu yra lengvesnis naudojimas, bei efektyvumas ..
10.99€
Gamintojas: Deturner Prekės kodas: CL
Clay Lube - lubrikantas moliui. Padidina darbo saugą molio metu. Dėl tepimo molis ir visų rūšių molio trinkelės dirba tolygiai ir lengvai slysta ant dažų, sumažindami trintį ir sumažindami mikroįbrėžimų riziką. Kruopščiai nuplaukite automobilį ir užtepkite produktą tiesiai ant paviršiaus. Dirbkit..
5.50€
Prekės kodas: 00069
LENAUTO kempinė yra padengta specialiu polimeru, vietoje įprasto molio, naudojamo apnašų nuo lako ar kitų paviršių valymui. Lengvai pašalina dervos, sakų, asfalto,metalo dulkes, vabzdžių ir kitus likučius. LENAUTO CLAY SPONGE pranašumas lyginant su įprastiniu moliu yra lengvesnis naudojimas, bei..
12.50€
Gamintojas: ProElite & Elite Detailer Prekės kodas: 9999
LUBRICANTE CLAY Greipfrutų kvapo lubrikantas. Užtikrina puikų slydimo lygį dirbant su moliu. Dėl neutralaus pH ir tinkamos sudedamųjų dalių sudėties jis netirpdo jokio molio...
5.99€
Rodoma 1 to 6 of 6 (1 Pages)
Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Spausdami sutinku, Jūs sutinkate su mūsų privatumo politika.